У Кривому Розі завершили підготовку до масштабної реконструкції стадіону «Металург»

01 квітня 2021 о 18:00 - 2093

Регіна ОрловаРегіна Орлова


У Кривому Розі завершили підготовку до масштабної реконструкції стадіону «Металург»

На криворізькому «Металургу» демонтували старі трибуни та стовпи для освітлення. Будівельники підготували стадіон до масштабного перевтілення. Після завершення реконструкції він зможе приймати матчі найвищого рівня.

Про це повідомив перший заступник голови Дніпропетровської ОДА Володимир Орлов.

«На «Металургу» завершили демонтажні роботи. Об’єкт підготували до глобальної реконструкції. Тут будемо створювати стадіон, який відповідатиме стандартам ФІФА та УЄФА. Наче магніт, він притягуватиме місцевих вболівальників і туристів. А це – поштовх для розвитку всього міста», – зазначив Володимир Орлов. 

Будівельники повністю демонтували аварійні трибуни – західну, південну та північну. Лишили тільки частину східної. Прибрали й старі стовпи для освітлення вагою понад 224 тони. Аби вивезти будівельне сміття, самоскиди робили до 200 ходок на день.

«До роботи на об’єкті залучили будівельників, інженерів, електриків. Багато спеціальної техніки. Паралельно працювали на різних ділянках та зекономили час. Почали демонтаж із західної трибуни та плавно перейшли на решту споруд», – розповів представник підрядної організації Дмитро Назаров.

Над підготовкою до реконструкції працювали майже 100 будівельників та 60 одиниць техніки.

«Створюємо нові спортивні можливості для мешканців Кривого Рогу Для цього поєднали зусилля Програми Президента «Велике будівництво» та Програми мера з розвитку міста. «Металург» стане одним з кращих стадіонів України. Він зможе приймати матчі збірних команд. Ще тут тренуватимуться вихованці місцевої ДЮСШ – тисячі юних спортсменів», – сказав заступник міського голови Кривого Рогу Сергій Мілютін. 

Стадіон побудували у 70-х роках,  згадує мешканець Кривого Рогу Микола Кравченко. Та вже багато років він був занедбаний.

«Памятаю, французи приїздили грати – ми з хлопцями бігали подивитись. На матчі завжди приходило дуже багато глядачів, весь проспект Металургів був заставлений машинами, – розповів Микола Кравченко. – У 2000-х стадіон почав розсипатися. Чудово, що його вирішили відновити. Це буде шикарне місце».

Реконструкція стадіону «Металург»  один з наймасштабніших спортивних  проєктів програми Президента України «Велике будівництво».

Будівельники демонтували старі трибуни та стовпи для освітлення

Майже всі споруди були в аварійному стані

Стадіон фактично будуватимуть «з нуля»

Тут буде велике футбольне поле

Зможуть проводити матчі європейського рівня

Раніше “Лица” писали: На лівобережжі у Дніпрі з’являться три супер-сквери.

Підписуйтесь на наш телеграмм

Поділитися: