У Кривому Розі відкрили розмовний клуб “Спілкуймося українською”

14 квітня 2021 о 11:30 - 752

AvatarVirsavia Gonchar


У Кривому Розі відкрили розмовний клуб “Спілкуймося українською”

У Кривому Розі відкрили розмовний клуб “Спілкуймося українською!”. Головна мета клубу — допомогти усім охочим вдосконалити українську.

Про це повідомляє “Суспільне Дніпро”.

Зустрічаються учасники розмовного клубу у читальні Міської бібліотеки для дорослих. Формат зустрічей: обирають тему і потім її обговорюють.

Ірина Ловкова, колишня радіожурналістка, вчителька української мови та літератури з десятирічний стажем, говорить – кожне заняття складається з двох частин: теоретичної та практичної. Більше говорять та виправляють помилки.

“Один із напрямків роботи клубу полягає в тому, щоб паралельно із вдосконаленням української, людина могла завітати в клуб та щось нове для себе відкрити. У процесі спілкування люди діляться досвідом і у когось відбуваються певні інсайти”, — говорить модераторка розмовного клубу “Спілкуймося українською!” Ірина Ловкова.

Антон Чекаль — студент першого курсу, вивчає тележурналістику. Із початком навчання відчув потребу в україномовному оточенні, що допомогло б перейти з російської на українську.

“Цей рік, коли навчаюсь в університеті, я переходжу з російської на українську. Цей клуб як практика мови і це дуже добре для тих людей, які зараз переходять з російської на українську”, – каже Антон Чекаль.

Ініціаторкою створення клубу стала завідувачка бібліотеки Валентина Косих. За її словами, це вже не перший культурно-просвітницький проєкт, який втілюють у бібліотеці на Поштовій.

“Ми взагалі відкриті для ініціатив наших мешканців – культурних, соціальних. Бібліотека відкрита для тих, хто щось вміє. Це простір для навчання, для натхнення, для подій та зустрічей”, – зазначає Валентина Косих.

Взяти участь у засіданні мовного клубу “Спілкуймося українською!” можна за попередньою реєстрацією, аби виконати вимоги карантинних заходів. Цього разу з двадцяти п’яти охочих участь змогли взяти тринадцять осіб. Іншим запропонували завітати за тиждень.

Також ми писали: Де в Дніпрі можна вивчити українську мову: найкращі безкоштовні та платні курси.

 

Підписуйтесь на наш телеграмм

Поділитися: