У Кривому Розі пішов з життя Народний артист України Володимир Полубоярцев

08 грудня 2020 о 17:00 - 751
У Кривому Розі пішов з життя Народний артист України Володимир Полубоярцев

8 грудня зупинилося серце Народного артиста України, повного кавалера відзнаки «За заслуги перед містом», актора театру драми і музичної комедії ім. Т. Г. Шевченка Володимира Полубоярцева.

Про це повідомили на сторінці театру в соцмережі.

У Кривому Розі пішов з життя Народний артист України Володимир Полубоярцев.

«Колектив Криворізького академічного міського театру драми та музичної комедії імені Тараса Шевченка висловлює співчуття родині, близьким і колегам з приводу смерті актора, колеги, друга, Народного артиста України Володимира Кириловича Полубоярцева. Сумуємо разом з Вами, вічна пам’ять … », — повідомила театральна трупа.

Артист пішов з життя на 65-му році. Володимир Полубоярцев 45 років виступав на театральних сценах, в тому числі 31 рік в театрі драми і музичної комедії ім. Т. Г. Шевченка.

За довголітню роботу актор більше 7000 разів відзначався на театральній сцені, створив понад 150 головних ролей в музичних і драматичних спектаклях, був режисером-постановником бенефісів, вистав, концертних програм.

Прощання з маестро Володимиром Кириловичем Полубоярцева відбудеться 10 грудня о 10:30 в Криворізькому академічному міському театрі драми і музичної комедії імені Тараса Шевченка.

Поділитися: