У Кривому Розі депутати розглянуть петицію про збереження дитячої лікарні

02 березня 2021 о 17:30 - 1621

AvatarVirsavia Gonchar


У Кривому Розі депутати розглянуть петицію про збереження дитячої лікарні

Депутати міської ради розглянуть петицію містян, які вимагають не допустити закриття дитячої лікарні №2, яка обслуговує мешканців Металургійного, Довгинцівського районів та Криворізького району.

Про це повідомляє “Перший Криворізький”.

Петицію зареєструвала мешканка Кривого Рогу Юліана Калін.

У цьому медзакладі лікуються новонароджені та діти до 16 років.

«Для підписання договорів про фінансування у лікарнях має бути обладнання і оснащення, які потрібні для якісного лікування. З листопада 2020 року договір НСЗУ з Криворізькою дитячою лікарнею №2 призупинений, через невиконані умови щодо обладнання та лікарів», — пише авторка електронного звернення Юліана Калін.

За інформацією авторки петиції, чиновники у 2020 році гарантували виконання усіх умов НСЗУ, аби зберегти медзаклад, але вони не виконали їх. Для поновлення договору із НСЗУ у медзакладі має бути УЗД-апарат, генератор для безперебійної подачі електроенергії і двох анестезіологів у штаті.

Юліана Калін, авторка петиції, пропонувала виділити із міського бюджету кошти на придбання УЗД та генератора для Криворізької міської дитячої лікарні №2.

«Начальник Управління охорони здоров’я виконкому Криворізької міськради та профільні депутатські комісії повинні звернутися до медичних навчальних закладів, аби залучити до роботи лікарні анестезіологів», – зазначає Юліана Калін.

Цю петицію підписали 1000 мешканців Кривого Рогу, тому її розглянуть депутати міськради.

Також ми писали: Басейн і окремі палати: в Дніпрі розповіли, якою буде 5-я дитяча лікарня (фото).

Підписуйтесь на наш телеграмм

Поділитися: