У Корбана забрали можливість підробити бюлетені, — політолог

14 жовтня 2020 о 15:32 - 8204

adminadmin


У Корбана забрали можливість підробити бюлетені, — політолог

Політолог Андрій Золотарьов вважає, що рішення Дніпровської міської територіальної виборчої комісії друкувати бюлетені у Києві позбавило «тіньового мера Дніпра» Геннадія Корбана можливості підробити бюлетені.

«Міський виборчком ухвалив рішення друкувати виборчі бюлетені в Києві, а не в Дніпрі, як того хотів Корбан. Протиснули це рішення «слуги», справедливо побоюючись того, що в Дніпрі Корбан без проблем знайшов би підхід до власників будь-якої друкарні, спробуй відмов «нічному меру» в бажанні надрукувати для нього пару десятків тисяч бюлетенів. У столиці зробити це вже проблематично. Можуть не зрозуміти гумору, і того гляди, здати в СБУ або поліцію», — зауважив Андрій Золотарьов.

На думку політолога, після цього рішення у «сітки» Філатова можуть бути серйозні проблеми. Як зазначив Золотарьов, наскільки б довершеною не була технологія підробки голосів, але вона обов’язково має бути підкріплена додатково надрукованими бюлетенями, які можна використати на користь «потрібному кандидату», проголосувавши за тих, хто точно не прийде на виборчу дільницю.

«Без «своїх» виборчих комісій, готових закрити очі на порушення, без маневреного запасу «вільних» бюлетенів, напевно, куди складніше буде зробити результат», — написав Андрій Золотарьов.

В минувшую пятницу Геннадию Олеговичу испортили настроение на шаббат. Городской избирком принял решение печатать…

Опубліковано Золотарьвом Андреєм Понеділок, 12 жовтня 2020 р.

 

Раніше «Лица» повідомляли, що Борис Філатов дурить дніпрян фейковою соціологією.

Підписуйтесь на наш телеграмм

Поділитися: