У Китайгороді «з нуля» будують сучасну амбулаторію (фото)

06 листопада 2020 о 09:00 - 1842

verasta3verasta3


У Царичанському районі будують сучасну амбулаторію сімейної медицини. Одноповерховий медзаклад зводять «з нуля» центрі Китайгороду обласним та державним коштом. Нині підрядники утеплюють фасад та прокладають інженерні мережі.

Із ходом робіт ознайомився голова Дніпропетровської облдержадміністрації Олександр Бондаренко, передає прес-служба ДніпроОДА.

«Амбулаторію у Китайгороді зводимо за обласним проєктом  «Будівництво 100+». Після завершення усіх робіт це буде світлий та «європейський» медзаклад. Із сучасним обладнанням, яке встановимо за підтримки Міністерства охорони здоров’я. У таких умовах мешканці села зможуть пройти первинне обстеження та отримати консультацію лікаря», – сказав очільник регіону Олександр Бондаренко.

Одноповерхова «коробка» майбутньої амбулаторії вже готова. Поряд влаштували локальні очисні споруди та установки для зберігання і подачі питної води. А ще – вмістилище для очищених стоків та два протипожежні резервуари з запасом води.

«Виконали усі земляні та монолітні роботи. Нині утеплюємо фасад будівлі мінеральною ватою, прокладаємо інженерні мережі. Далі розпочнемо  облаштовувати покрівлю, монтувати двері та вікна. Після цього перейдемо до внутрішніх робіт», – розповів менеджер проєкту Дмитро Солодкий.

Амбулаторія розрахована на 1 лікаря. За одну зміну там зможуть прийняти 30 пацієнтів.  Медзаклад розташований за адресою: с. Китайгород, вул. Центральна, 4а.

Нагадаємо, мікрорайон Таромське отримав дві нові амбулаторії.

Підписуйтесь на наш телеграмм

Поділитися: