У Кам’янському змінено порядок призначення міської стипендії обдарованим спортсменам

13 листопада 2020 о 20:00 - 3061

Як повідомили в управлінні молоді та спорту міської ради, рішенням виконавчого комітету Кам’янського міської ради були внесені зміни до Порядку призначення і виплати міської стипендії провідним і обдарованим спортсменам.

Зокрема змінами передбачено, що після закінчення терміну виплати стипендії (1 рік) стипендіат має право на повторне висунення його кандидатури на здобуття стипендії не раніше, ніж через рік після останньої виплати.

Також на виконання рекомендацій Міністерства молоді та спорту України, серед загальної кількості здобувачів стипендії 85% повинні бути представники олімпійських видів спорту.

Міська стипендія провідним і обдарованим спортсменам Кам’янського призначається з метою підтримки і стимулювання розвитку спорту вищих досягнень в місті, морального і матеріального заохочення спортсменів для досягнення високих спортивних результатів, визнання їх вагомого внеску в розвиток спорту вищих досягнень, стимулювання успішних виступів спортсменів на чемпіонатах і першостях України , Європи, Світу, Олімпійських іграх і рішення їх соціально-побутових проблем.

У 2020 році стипендію отримують 45 спортсменів, з яких 34 мають високі досягнення в олімпійських видах спорту.

Граничний вік стипендіатів — 23 роки, а розмір стипендії дорівнює прожитковому мінімуму для працездатних осіб встановленому на 01 січня поточного року і становить 2102 гривні.

Поділитися: