У Кам’янському через карантин у 1,5 рази збільшилась кількість безробітних

29 вересня 2020 о 15:30 - 2278

adminadmin


У Кам’янському через карантин у 1,5 рази збільшилась кількість безробітних

Початок нового періоду ділової активності відзначається стабілізацією показників на ринку праці Кам’янського. Водночас безробіття залишається проблемою у світлі карантину, хоча робота з працевлаштування не припиняється.

Кам’янський міський центр зайнятості наводить основні статистичні дані. Про це повідомляє пресслужба Кам’янської міськради.

Більше ніж 11 тисяч безробітних зареєстровано з початку року в Кам’янському міському центрі зайнятості. Кількість реєстрацій, через пандемію, збільшилась у 1,5 рази у порівнянні з минулим роком.

Фахівці зазначають, що в серпні ситуація стабілізувалась. Внаслідок збільшення кількості працевлаштованих, яких вже понад 3,6 тисzx, кількість безробітних зменшується.

Збільшується і кількість вакансій. З початку року до міського центру зайнятості роботодавці надали більше 4 тисяч вакансій, рівень укомплектування яких становить 61%.

Сьогодні в Кам’янському налічується понад 500 вакансій.

Кількість шукачів роботи, які звертаються до центру зайнятості, втім, перевищує кількість пропозицій роботи – навантаження на 1 вільне робоче місце 19 осіб. Але, основною проблемою на ринку праці Кам’янського залишається дисбаланс між попитом та пропозицією робочої сили.

Тож протягом 2020 року на замовлення роботодавців пройшли перепідготовку, підвищення кваліфікації та професійне навчання за затребуваними професіями майже 750 громадян. Стажувалось 310 осіб, практично всі після закінчення стажування працевлаштовані.

Для підтримки конкурентоспроможності на ринку праці, громадянам старше 45 років, видано 41 ваучер для підвищення кваліфікації. Шляхом отримання одноразової виплати допомоги по безробіттю для підприємницької діяльності 5 громадян відкрили власну справу.

Збереженню більше як 2,5 тисяч робочих місць сприяла допомога з часткового безробіття, яку через карантин отримали майже 1.000 представників бізнесу та підприємців Кам’янського.

Під час карантину Кам’янський міський центр зайнятості працював в посиленому режимі та втілював у роботу дистанційні форми роботи за допомогою вебінарів, завдяки яким профінформаційними послугами охоплено більше ніж 18 тисяч осіб, профорієнтаційними 14 тисяч осіб.

Варто зазначити, що частина Дніпропетровщини потрапила до «жовтої» зони, але Кам’янське поки що залишається у «зеленій».

 

Підписуйтесь на наш телеграмм

Поділитися: