У Гвінеї повідомили про спалах лихоманки Ебола

15 лютого 2021 о 10:45 - 1284
У Гвінеї повідомили про спалах лихоманки Ебола

Гвінея в неділю, 14 лютого, оголосила про початок на південному сході країни епідемії лихоманки Ебола. Про це йдеться в заяві уряду країни.

«Уряд Гвінеї оголошує про епідемію захворювання, що викликається вірусом Ебола (БВВЕ), в префектурі Нзерекоре і районі Гуек. Кризова нарада, проведена 14 лютого під головуванням міністра охорони здоров’я, прийняла рішення про введення низки заходів з протидії епідемії, включаючи виявлення та ізоляцію всіх, хто міг мати контакт з хворими Ебола», — йдеться в заяві.

За даними ЗМІ, таке рішення ухвалили після того, як надійшли результати дослідження крові, взятої у чотирьох померлих з симптомами лихоманки Ебола. Тести підтвердили його наявність в крові трьох померлих. Надходження четвертого тесту очікується пізніше.

Перший випадок Ебола був зафіксований в місті Гуек у медсестри, яка померла 28 січня. На поточний день виявлено сім чоловік, які могли заразитися. Всі вони були присутні на похоронах медсестри. Один з інфікованих проживає в столиці країни Конакрі.

Всесвітня організація охорони здоров’я вже оголосила, що в екстреному порядку задіє наявні ресурси для надання допомоги Гвінеї.

Як ми повідомляли раніше, мешканці Дніпропетровщини можуть безкоштовно отримати ліки від гепатитів В та С.

 

 

 

Поділитися: