У Фонді соціального страхування України відсутні затримки із фінансування лікарняних, оплата здійснюється вчасно та в повному обсязі

29 листопада 2020 о 14:14 - 5747
У Фонді соціального страхування України відсутні затримки із фінансування лікарняних, оплата здійснюється вчасно та в повному обсязі

У зв’язку із заявою одного із спікерів у програмі «Право на владу» на телеканалі «1+1» щодо затримок виплат лікарняних українським працівникам офіційно заявляємо, що Фондом соціального страхування України фінансування допомоги по тимчасовій непрацездатності (лікарняні) та допомоги по вагітності та пологах здійснюється вчасно та в повному обсязі. На сьогоднішній день у Фонді відсутні затримки з фінансування за усіма статтями видатків.

Про це повідомляється на сайті Міністерства соціальної політики України.

Станом на 27.11.2020, ФССУ профінансував надання матеріального забезпечення за заявами-розрахунками, поданими роботодавцями по 23 листопада включно.

Нагадаємо, відповідно до Закону України «Про загальнообов’язкове державне соціальне страхування» робочі органи фонду здійснюють фінансування страхувальників для виплати ними матеріального забезпечення своїм працівникам протягом десяти робочих днів після надходження від роботодавця заяви.

Звертаємось до окремих осіб, а також засобів масової інформації з проханням не нехтувати необхідністю здійснення фактчекінгу і не розповсюджувати недостовірну інформацію.

Нагадаємо, аби отримати допомогу від Фонду соціального страхування працівник має передати своєму роботодавцю листок непрацездатності, на підставі якого здійснюється формування заяви-розрахунку.

Слідкувати за станом усіх виплат від ФССУ застраховані особи можуть у телеграм-каналі https://t.me/socialfund, де в оперативному режимі оновлюється інформація про здійснене фінансування за тегом #фінансування_оперативно.

Звертаємо увагу, що фонд здійснює перерахування коштів для виплати допомог працівникам на рахунок страхувальника (роботодавця), який має здійснити виплату у найближчий після дня призначення допомоги строк, установлений для виплати заробітної плати, або одразу після отримання коштів від ФССУ.

Дізнатись, чи вже перераховано кошти роботодавцю, застраховані особи можуть з щоденної звітності фонду про стан фінансування страхувальників у телеграм-каналі https://t.me/socialfund  за тегом #фінансування_страхувальників.

Нагадаємо, представникам малого і середнього бізнесу розповіли, як залучити фінансування по програмі ЄС.

Поділитися: