У Федедерації дзюдо України відзначили кращих спортсменів Дніпропетровщини

29 грудня 2020 о 14:30 - 1812
У Федедерації дзюдо України відзначили кращих спортсменів Дніпропетровщини

У 2020 році до загальнонаціонального рейтингу кращих дзюдоїстів України потрапили п’ятеро представників Дніпропетровської області.

Про це повідомив начальник управління молоді і спорту Дніпропетровської ОДА Олександр Пшеничников.

«Традиційно наприкінці року всеукраїнські федерації визначають кращих спортсменів. Окремий рейтинг склали і серед дзюдоїстів. До нього потрапили ті, хто набрав найбільше балів за виступи на світових, європейських та національних змаганнях. Представники Дніпропетровщини є як у «чоловічій», так і в «жіночій» десятці», – зазначив Олександр Пшеничников.

Серед чоловіків топ-10 дзюдоїстів очолив дніпрянин Артем Бубир. Він цьогоріч здобув «бронзу» дорослого European Open, «срібло» юніорського чемпіонату Європи, золоті нагороди дорослого і юніорського чемпіонатів України. А ще хлопець виступав на дорослому Чемпіонаті Європи.

До цього ж рейтингу потрапив Геворг Хачатрян. У 2020 році спортсмен виграв «золото» чемпіонату України і «срібло» European Open, брав участь в чемпіонаті Європи та турнірі Grand Slam.

Прикрасили жіночу десятку дніпрянки Анна Сурова, Руслана Булавіна, Валерія Макурова. Дівчата – переможниці, призерки та учасниці престижних міжнародних та всеукраїнських чемпіонатів.

Крім того, до загального рейтингу тренерів потрапили три дніпровських фахівця – Сергій Плієв, Віталій Харламов і Артем Блошенко.

Поділитися: