У Дніпропетровському медичному ліцеї-інтернаті провели інституційний аудит

13 квітня 2021 о 17:00 - 390
У Дніпропетровському медичному ліцеї-інтернаті провели інституційний аудит

У комунальному закладі освіти «Дніпропетровський обласний медичний ліцей-інтернат «Дніпро» фахівці  Державної служби якості освіти у Дніпропетровській області провели позаплановий інституційний аудит.

Про це повідомили в Дніпропетровській обласній раді.

Експерти акцентували увагу на освітньому процесі, давали розлогі коментарі. Увагу звертали на освітнє середовище, взаємовідносини в учнівському та викладацькому колективах, поінформованість щодо академічної доброчесності та інші ключові навички, передбачені концепцією «Нової Української Школи».

Визначили, що навчання дітей в ліцеї є гнучким до змін, сприятливим до розвитку допитливості, толерантності, наполегливості, ініціативності, соціальній відповідальності, громадській активності. Оцінювання дало учням зрозуміти, що їхня думка важлива, а батьківський колектив ще більше зацікавився процесами, що відбуваються у школі, вчителі впевнились, що рухаються в правильному напрямку розвитку дітей.

Аудит довів, що взаємодія між закладом й керівництвом області успішна.  Фахівці Управління Державної служби якості освіти у Дніпропетровській області переконані: така співпраця дає змогу не лише підвищити якість освіти в регіоні, а й консолідувати соціум довкола спільної мети — закладення основ для послідовного й гармонійного розвитку здобувачів освіти.

Інституційний аудит – абсолютно нова формула побудови партнерських відносин між державою та закладами освіти. Незалежні експерти проводять зовнішнє оцінювання закладу й визначають наскільки ефективно там побудований освітній процес. Опісля фахівці дають роз’яснення й рекомендації так, аби у підсумку між освітянами, учнями, батьками та місцевою громадою був налагоджений діалог.

Також ми писали: Працевлаштування після ПТУ — кого потребують роботодавці Дніпропетровщини.

Поділитися: