У Дніпрі звели «з нуля» сучасний спорткомплекс для олімпійців (фото)

24 жовтня 2020 о 10:12 - 2286
У Дніпрі звели «з нуля» сучасний спорткомплекс для олімпійців (фото)

У Дніпрі незабаром відкриють найкращу в регіоні криту арену. Її облаштували у новозбудованому спорткомплексі, що «виріс» на місці пустиря поблизу стадіону «Олімпійські резерви».

Шестиповерхову споруду, створену «за останнім словом» будівельних технологій, вже ввели в експлуатацію. Зараз всередині розставляють меблі та установлюють інвентар. Там готуватимуть атлетів у різних видах спорту. А ще – проходитимуть змагання найвищого рівня.

Про це повідомив голова Дніпропетровської ОДА Олександр Бондаренко, передає прес-служба облдержадміністрації.


«Простора крита арена для олімпійських видів спорту, збудована у Дніпрі, – чудовий приклад втілення у регіоні програми Президента України «Велике будівництво». Сучасні зали для ігрових видів спорту та єдиноборств – потужна база для тренувань та проведення міжнародних змагань. Сподіваюся, саме на цій арені виховуватимуть і плекатимуть майбутніх олімпійців, а також чемпіонів України, Європи та світу», – зазначив голова Дніпропетровської ОДА Олександр Бондаренко.


Шестиповерховий спорткомплекс побудували за новітніми технологіями енергозбереження. Він із модерновим стильним фасадом та сучасною «начинкою». Всередині оснащений спеціальною вентиляцією – для підтримки необхідної температури та рівня вологості.

На 2-му поверсі – головна «родзинка». Величезна багатофункціональна зала – площею майже 1,4 тис. м, заввишки 16 м. На підлозі – спеціальний спортивний паркет, що додає амортизації та зменшує ймовірність травмування. Розміткою окреслені 8 кортів для гри у бадмінтон. Та залу можна використовувати і для тенісу, волейболу, баскетболу. Загалом – для 60 видів спорту.

Крита арена оснащена спеціальним освітленням для проведення телетрансляцій, фото- і відеозйомок. Замість вікон – цільні вітражі. Вони з шумоізоляцією, зроблені з міцного скла, призначеного для великих споруд.

«Це найкраща та найсучасніша спортивна зала в нашій області, – підкреслив начальник управління молоді і спорту Дніпропетровської ОДА Олександр Пшеничников. – Велика площа дозволяє проводити тренування та змагання з ігрових видів спорту, а також художньої гімнастики, карате, дзюдо, тхеквондо тощо».

На першому поверсі облаштували залу з татамі – для занять із дзюдо та інших бойових мистецтв.

Серед інших приміщень – роздягальні та душові для спортсменів, тренерські, кімнати відпочинку.

Поряд зі спорткомплексом зводять Олімпійський будинок. Наразі там у розпалі – внутрішнє оздоблення. Всередині підрядники облаштовують великий конференц-зал та сучасний медіацентр.

Нагадаємо, нову спортивну базу створили для мешканців Дніпропетровщини, а в Жовтих Водах вже виконали близько 80% робіт з реконструкції стадіону НВК №6 «Перспектива».

Поділитися: