У Дніпрі встановили меморіальну дошку загиблому при виході з Іловайську бійцю

16 листопада 2020 о 10:00 - 1276

verasta3verasta3


У Дніпрі встановили меморіальну дошку загиблому при виході з Іловайську бійцю

4 листопада на фасаді школи №17 на вулиці Клочко встановили меморіальну дошку на честь загиблого бійця батальйону «Кривбас» – випускника цієї школи Андрія Лихогруда.

Друзі, товариші по службі, вчителі та учні школи прийшли вшанувати пам’ять героя. Всі присутні вшанували пам’ять загиблого бійця хвилиною мовчання. Про це повідомляє «Дніпроград» з посиланням на 34 канал.

На думку місцевих жителів і вчителів, подвиг Андрія не повинен бути забутим, а його героїзм і любов до України – приклад для кожного учня і жителя міста.

«Для багатьох це час пошани нашого випускника, який загинув і виконав свій обов’язок перед державою. Це дошка пам’яті і поваги для кожного учня, для кожного з батьків, які щодня приводять сюди свою дитину на навчання», – підкреслила директор школи Ольга Курдіані.

Андрій Лихогруд, старший лейтенант, командир взводу 40-го батальйону «Кривбас», випускник школи 1988 року. У серпні 2014 року, під час виходу з Іловайського котла, так званим «зеленим коридором», загинув.

Житель Дніпра Андрій Лихогруд Президентом України був посмертно нагороджений орденом Богдана Хмельницького III ступеня за особисту мужність і високий професіоналізм, виявлені у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України.

Гагадаємо, у Дніпрі згадали поіменно героїв боїв за Шахтарськ.

Підписуйтесь на наш телеграмм

Поділитися: