У Дніпрі виклик швидкої допомоги може стати платним для деяких пацієнтів

21 березня 2021 о 10:50 - 698

Григорій ЛуговськийГригорій Луговський


У Дніпрі виклик швидкої допомоги може стати платним для деяких пацієнтів

У Дніпрі пропонують для деяких громадян зробити виклик карети швидкої допомоги не просто платним, а дорогим задоволенням. Йдеться про певну категорію пацієнтів центрів екстреної медицини.

З вимогою змусити платити за приїзд бригади медиків, як повідомляє Dnipro.today, виступив Радій Шевченко – керівник Дніпропетровського обласного центру екстреної медицини та медицини катастроф. Він вважає, що особи в стані алкогольного сп’яніння чи ті, що отримали травми в стані сп’яніння, повинні оплачувати медичну допомогу.

На думку Радія Шевченка, пацієнти даної категорії дуже часто поводяться з приїхали на виклик медиками неадекватно і навіть агресивно, а багатьох травм вони могли б уникнути, якби тримали себе в руках і не вживали занадто багато спиртного.

«Я вимагав і продовжую вимагати санкцій щодо громадян, які п’яні викликають«швидку». Або, якщо «швидкі» виїжджають до людей з травмами в результаті вживання великої кількості алкоголю. Такі виклики повинні оплачуватися безпосередньо потерпілими і в великому розмірі, щоб подібних випадків було менше», – заявив Радій Шевченко.

Також “Лица” писали: Дніпропетровщина – національний лідер у вакцинації медиків.

Підписуйтесь на наш телеграмм

Поділитися: