У Дніпрі ветеранам АТО пропонують взяти кредит на подаровані їм квартири

19 листопада 2020 о 14:00 - 1738

Єгор ЄвтушенкоЄгор Євтушенко


У Дніпрі ветеранам АТО пропонують взяти кредит на подаровані їм квартири

У Дніпрі ветерани війни на Донбасі досі не можуть отримати обіцяні квартири. Черги за нерухомістю розтягнулися на роки, а чиновники ігнорують прохання ветеранів.

В сюжеті ТСН розповіли про Ігоря Анатолійовича. Колись він воював в Афганістані, а в 2015 році пішов на Донбас захищати Україну. Але коли повернувся жити виявилося ніде, а держава обіцяну житлоплоща не надало. Працювати він не може через інвалідність, отриманої на фронті.

Як розповів сам Ігор, в мерію Дніпра він з дружиною не міг потрапити довгий час, а коли все ж достукався, на нього махнули рукою і сказали, щоб розлучився з ілюзіями житла зараз немає. Він 20 років стоїть у черзі на квартиру.

Сергій з товариства ветеранів АТО розповів, що історія Ігоря далеко не перший випадок.

Нашому меру і його команді ветерани це як більмо на оці. Було виділено багато квартир на учасників АТО. Але співробітники прокуратури якимось чином отримали посвідчення учасників бойових дій. Немає прозорості і правди, розповів Сергій.

ТСН направили запит до Дніпровського міської ради з приводу кількості виділених для військових квартир. Але відповідь так і не прийшла.

Підписуйтесь на наш телеграмм

Поділитися: