У Дніпрі ті, хто проголосував в день виборів, зможуть безкоштовно проїхати у маршрутці

20 листопада 2020 о 15:00 - 3002
У Дніпрі ті, хто проголосував в день виборів, зможуть безкоштовно проїхати у маршрутці

22 листопада в Дніпрі відбудеться другий тур виборів мера. Щоб збільшити явку і спростити людям дорогу з виборчих дільниць, перевізники вирішили в цей день зробити безкоштовним проїзд з виборів. Для того, щоб скористатися послугою, досить показати водієві селфі на фоні виборчої дільниці.

Як розповіли директор ВКФ «Ігрек» Михайло Клокун і заступник ТОВ «Дніпробас» Олександр Варава на пресконференції в ІА «МОСТДНЕПР», з 8.00 і до 20.30 безкоштовно поїхати з виборчої дільниці можна буде абсолютно на всіх міських маршрутках.

Директор ТОВ ВКФ «Ігрек» Михайло Клокун зазначив, що така акція дозволить залучити людей до голосування.

«Не секрет, що в великих містах, таких як Дніпро, громадяни найчастіше проживають не за місцем реєстрації. І з урахуванням того, що на сьогоднішній день ми маємо карантинні обмеження, для багатьох може бути проблемою дістатися до виборчої дільниці. Після минулих виборів, які показали низьку явку, до великих підприємств-перевізників міста звернулися з проханням взяти участь і допомогти. Ми порадилися з колегами, і цю акцію підтримали практично всі автопідприємства міста. Те, що ми можемо зробити — це привезти людини додому безкоштовно, якщо він виконав свій громадянський обов’язок », — сказав він.

Заступник директора ТОВ «Дніпробас» Олександр Варава повідомив, що водії маршруток будуть повністю проінструктовані, і весь транспорт міста буде задіяний в акції. Для того, щоб скористатися безкоштовним проїздом у транспорті, людині необхідно буде просто показати своє Селфі на тлі виборчої дільниці.

Акція триватиме з 08:00 до 20:00 в рамках графіка роботи виборчих дільниць.

Поділитися: