Обкрадали мешканців та завод: у Дніпрі судитимуть злочинну групу

24 листопада 2021 о 16:00 - 10534

Євген ОхайнийЄвген Охайний


Обкрадали мешканців та завод: у Дніпрі судитимуть злочинну групу

Дніпропетровською обласною прокуратурою затверджено та направлено до суду обвинувальний акт відносно сімох членів організованої групи, які систематично скоювали крадіжки майна місцевих мешканців та обладнання одного з дніпровських заводів.

Таку новину повідомили у Дніпропетровській обласній прокуратурі.

За даними слідства, вказані громадяни, діючи у складі організованої групи, у період з жовтня 2020 по березень 2021 рр. неодноразово проникали до приміщення АТ «Дніпровський електровозобудівний завод», звідки таємно викрадали обладнання: станки, кондиціонери, кабелі, агрегати, прилади, тощо. Заради легкої наживи зловмисники також скоювали крадіжки з офісних приміщень та будинків дніпрян.

Загалом на рахунку учасників групи 16 епізодів скоєння вказаних злочинів на загальну суму понад 4 млн грн, з яких 3,7 млн грн – збитки, спричинені Дніпровському електровозобудівному заводу.

Крім того, під час санкціонованого обшуку за місцем мешкання чотирьох фігурантів справи правоохоронними органами виявлено вибухові пристрої та речовини (електродетонатори типу ЕДП, тротилові шашки, гранати та запали), які останні придбали та зберігали без передбаченого законом дозволу. Окрім крадіжок, їм інкриміновано незаконне поводження з вибуховими речовинами.

Також у квартирі одного з чоловіків правоохоронцями виявлено метамфетамін, розфасований у 16 сліп-пакетах для подальшого збуту.

Наразі судовий розгляд кримінального провадження триває.

Раніше «Лица» також писали про те, що на Дніпропетровщині два чоловіка до смерті побили жінку.

Підписуйтесь на наш телеграмм

Поділитися: