У Дніпрі розпочато прийом документів на отримання стипендії імені Олександра Поля

06 квітня 2021 о 12:00 - 434
У Дніпрі розпочато прийом документів на отримання стипендії імені Олександра Поля

У Дніпрі розпочато прийом документів на отримання стипендії імені Олександра Поля. Розмір виплат становить: 11 000, 8 400  та 7 900 грн.

Про це повідомили в прес-службі Дніпровської міської ради.

Серед вимог – заявник має бути або школярем, або студентом закладу вищої чи професійно-технічної освіти Дніпра, розглядатимуть також кандидатури представників громадських організацій міста, діяльність яких пов’язана із розвитком молодіжної політики. Вік претендентів від 14 до 35 років.

Стипендія призначається за активне сприяння молодіжним ініціативам на місцевому рівні, участь в економічному, соціально-громадському, культурному розвитку міста, а також за внесок у національно-патріотичне виховання молоді, волонтерську діяльність тощо (період із серпня 2020 р. по січень 2021 р.).

«Цього року з’явилися нововведення. Так у разі подання недостатньої кількості заявок з тієї чи іншої квоти конкурсна комісія може переглянути та перепризначити їх для інших учасників. Крім того, кандидатів можуть запрошувати на публічний захист», – зауважила заступниця директора – начальниця управління молоді, позашкільної освіти та національно-патріотичного виховання департаменту гуманітарної політики Дніпровської міської ради Дар’я Біла.

Стипендіат Станіслав Прийтенко розповів, що молодь має подаватися на стипендію, бо це це дуже добре, коли можеш отримати винагороду за свою діяльність.

«Багато молодих людей працюють на розвиток міста, вони вкладають у справу частинку себе. Тож не потрібно боятися або сумніватися у тому, що ти робиш. А стипендія – це підтвердження правильності та корисності твоїх дій», — розповів Станіслав Прийтенко.

Документи можна надсилати на електронну пошту управління молоді, позашкільної освіти та національно-патріотичного виховання департаменту гуманітарної політики molod.po.npv@dhp.dniprorada.gov.ua або залишити у скринці на першому поверсі Дніпровської міської ради.

Прийом заявок триватиме до 4 червня.

Також ми писали: У Кам’янському змінено порядок призначення міської стипендії обдарованим спортсменам.

 

Поділитися: