У Дніпрі ремонтують школу №104

08 квітня 2021 о 17:30 - 799
У Дніпрі ремонтують школу №104

У Дніпрі реконструюють школу №104. Там будуть яскраві кабінети, світла спортивна зала та комфортний простір для дошкільнят. Нині підрядники розводять інженерні мережі.

Про це повідомили в Дніпропетровській облдержадміністрації.

Виконуюча обов’язки директора школи №104 Ірина Дмитренко каже – давно чекали реконструкції. Школа працює понад півстоліття – і за цей час жодного капремонту. Кілька років тому оновили лише фасад і покрівлю.

«Школа у нас маленька та затишна, але дуже стара. Все потребувало оновлення, – сказала Ірина Дмитренко. – Ми дуже зраділи, коли у березні потрапили до програми Президента України «Велике будівництво». І нарешті розпочався ремонт», — сказала Ірина Дмитренко.

Ремонт за сучасними технологіями стартували з другого поверху. Там вже завершили демонтаж та залили чорнову підлогу.

«Підлогу зробили зі спеціальної суміші полістеролбетону – для звуко та теплоізоляції. У спортивному залі на стелі встановили теплові панелі. Вони обігріватимуть повітря. Тому звичних батарей під стінами та труб там не буде», — розповів представник підрядної організації Євген Клоченко.

Підрядники розводять інженерні мережі та монтують систему електропостачання. Далі осучаснять медпункт та спортивну залу, кабінети інформатики, математики, початкових класів. На першому поверсі приведуть до ладу решту навчальних кабінетів та зону дитсадка. В ігровій для дошкільнят облаштують водяну теплу підлогу. Усі виходи обладнають пандусами.

«Хочеться, аби у нашому закладі зявилося інтерактивне обладнання, мультимедійні технології», – поділилася вчителька початкової школи Тетяна Єрьоменко».

У школі №104 навчається 120 дітей. Ще 40 хлопчиків та дівчаток виховують у дитсадку при закладі.

Також ми писали: У Дніпрі відремонтують школи, дитсадки та лікарні за «Програмою економічного та соціального розвитку на 2021 рік».

 

Поділитися: