У Дніпрі реконструюють три відділення екстреної медичної допомоги (фото)

23 жовтня 2020 о 11:11 - 3220

verasta3verasta3


У Дніпрі реконструюють три відділення екстреної медичної допомоги (фото)

За національною програмою «Велике будівництво» у Дніпрі оновлюють приймальні відділення обласної лікарні ім. Мечникова та міської лікарні № 4. Незабаром стартують роботи і в міській клінічній лікарні № 9.

Про це повідомив  голова Дніпропетровської облдержадміністрації Олександр Бондаренко, передає прес-служба ДніпроОДА.

«Цьогоріч в межах «Великого будівництва» реконструюємо в області 13 приймальних відділень. Три з них – у Дніпрі. Там надаватимуть первинну екстрену допомогу хворим із невідкладними станами та гострими захворюваннями. Важливо, щоб пацієнти одразу ж потрапляли у комфортні приміщення, де є необхідна техніка, – зазначив очільник області Олександр Бондаренко. – Ремонтні роботи проводимо обласним коштом. Сучасне обладнання централізовано поставлятиме Міністерство охорони здоров’я України».

Відділення невідкладної допомоги у лікарні Мечникова вже готове приблизно на 40%. Підрядники виконали демонтаж, підсили дверні отвори. Також зробили опалення, оновили труби водопостачання та каналізації. Триває заміна пожежної системи та електричних мереж. Майже на фініші роботи з монтажу гіпсокартону.

«Робимо «на совість» за сучасними технологіями, – запевнив головний інженер підрядної організації Сергій Каліненко. – Попереду внутрішнє оздоблення – шпаклювання та фарбування стін, влаштування підвісної стелі, встановлення дверей. Окремо відремонтуємо рентген-кабінет та поставимо зручний пандус для людей з інвалідністю».

Після реконструкції тут зможуть приймати до 30 пацієнтів одночасно. Облаштують декілька оглядових кімнат з всіх медичних напрямків. Передбачені ізолятори для людей з підозрою на інфекційні захворювання. Для швидкої і точної діагностики планують встановити ангіограф та комплект ендоскопічного обладнання.

За типовим проєктом оновлюють і відділення екстреної меддопомоги у Дніпровській міській лікарні № 4.

«Будівлі вже три десятки років. Нині триває повне перепланування відділення. Робітники підсилюють підлогу та електричні мережі. Адже заплановане встановлення важкого і потужного обладнання. Зокрема, апаратів КТ та МРТ, ангіографа, цифрового рентгену. При вході буде бокс для карет швидкої допомоги. Зможемо комфортно госпіталізувати пацієнтів за будь-якої погоди», – розповів генеральний директор міськлікарні № 4 Костянтин Чебанов.

Стіни приміщень, де стоятиме обладнання, оброблять барієм. Це захистить пацієнтів від випромінювання.

 

Підписуйтесь на наш телеграмм

Поділитися: