У Дніпрі провели online-ярмарок вакансій для звільнених державних службовців

21 січня 2021 о 14:08 - 1195
У Дніпрі провели online-ярмарок вакансій для звільнених державних службовців

19 січня 2021 року, у рамках проєкту «Нове покликання», що впроваджується за підтримки Німецького Товариства міжнародного співробітництва (GIZ), відділ рекрутингу Дніпровського міського центру зайнятості провів online-ярмарок вакансій для працівників, які підлягають вивільненню та вже звільнених осіб з органів публічної влади, бюджетних установ та в цілому для шукачів роботи міста Дніпро.

Мета заходу – ознайомити шукачів роботи з актуальними вакансіями у державних установах та організувати платформу для зустрічі роботодавців з потенційними працівниками.

Загалом у ярмарку вакансій взяли участь 23 пошукача та 4 представники підприємств, які є багаторічними партнерами Дніпровського МЦЗ, а саме: ДД АТ «Укрпошта», Правобережне управління соціального захисту населення ДМР, Новокодацький районний відділ філії ДУ «Центр пробації», Соборний відділ ГУ ДПС у Дніпропетровській області.

Роботодавці презентували близько 20 актуальних вакансій державної служби: начальник відділу, заступник начальника відділу, юрист, головний ревізор-інспектор, інспектор з наглядової пробації, спеціаліст державної служби та інші.

В свою чергу, шукачі роботи надали інформацію про себе та відправили свої резюме до роботодавців електронною поштою.

Як результат, 8 осіб виявили бажання продовжити діалог з роботодавцем особисто, щоб обговорити специфіку та умови потенційної роботи.

Нагадаємо, Дніпропетровський обласний центр зайнятості розповів про досягнення у 2020 році.

 

Поділитися: