У Дніпрі протестуватимуть проти карантину вихідного дня

09 листопада 2020 о 16:00 - 3558

Єгор ЄвтушенкоЄгор Євтушенко


У Дніпрі протестуватимуть проти карантину вихідного дня

11 листопада за всій Україні плануються акції протесту з приводу останнього рішення уряду. Не став винятком і Дніпро. Власники, співробітники і всі, хто має відношення до закладів громадського харчування, вирішили зібратися і висловити протест проти карантинних обмежень, через які більшість кафе і ресторанів ризикують закритися назавжди.

З початку введення карантину на території України власники кафе і ресторанів стали одними з перших, хто зазнав найбільших втрат. Чи не кожен місяць правила то послаблювали, то знову посилювали, що приносило більше шкоди, ніж користі. Днями МОЗ запропонував ввести в Україні карантин вихідного дня: це означає, що у вихідні дні (з 00 години суботи до 00 понеділка) будуть працювати тільки продуктові магазини, аптеки, АЗС і транспорт.

Таким чином, кафе і ресторани зможуть працювати тільки на винос. За словами власників закладів громадського харчування, з урахуванням таких обмежень вони не зможуть вижити. Такий стан речей, а також ряд інших моментів, змусили всіх причетних до ресторанного бізнесу вийти на Всеукраїнську акцію протесту

Дніпровські підприємці і працівники сфери обслуговування, як жителі одного з найчисленніших міст України, також приєдналися до акції. Основні вимоги такі: скасувати карантин вихідного дня, скасувати обмеження часу роботи і припинити свавілля Нацполіціі. Початок акції протесту заплановано на 10:00. Місце площа перед Дніпровською облдержадміністрацією.

Підписуйтесь на наш телеграмм

Поділитися: