У Дніпрі посадять за ґрати на 12 років збоченця-педофіла

23 жовтня 2021 о 12:30 - 8605

Євген ОхайнийЄвген Охайний


У Дніпрі посадять за ґрати на 12 років збоченця-педофіла

12 років позбавлення волі: винесено вирок учаснику злочинної групи, який протягом 17 років ґвалтував, розбещував дітей та розповсюджував дитячу порнографію.

Такою новиною поділились у Дніпропетровській обласній прокуратурі.

Індустріальним районним судом м. Дніпропетровська затверджено угоду про визнання винуватості, укладену між прокурором обласної прокуратури та 45-річним учасником організованої групи – обвинуваченим у зґвалтуванні, розбещенні дітей, а також виготовленні та збуті дитячої порнографії та призначено узгоджене сторонами покарання у виді 12 років позбавлення волі з конфіскацією порнографічних предметів та засобів для їх виготовлення.

Установлено, що підсудний, нехтуючи загальнолюдськими принципами моралі, за вказівкою іншого співучасника систематично ґвалтував малолітніх дітей віком від 4 до 8 років, користуючись тим, що потерпілі перебували у безпорадному стані та не могли чинити опір. Незаконні дії зловмисник фільмував за допомогою фотоапарату, а відеозаписи, що містили дитячу порнографію, надалі розповсюджував та збував за грошову винагороду у мережі Інтернет.

Злочинну діяльність чоловік розпочав ще у 2002 році. Поступово до скоєння кримінальних правопорушень були залучені ще п’ятеро осіб. Серед них двоє молодих жінок, одна з яких – колишня жертва ґвалтівника, інша –  примушувала до участі у створенні порнографічної продукції та до сексуальної експлуатації у тому числі двох власних дітей.

Судовий розгляд справи щодо інших учасників групи наразі триває.

Раніше «Лица» також писали про те, що у Кам’янському поліцейські затримали крадія «BMW X-5».

Підписуйтесь на наш телеграмм

Поділитися: