У Дніпрі побили голову профспілки автомобілістів, який критикував міську владу

08 вересня 2020 о 13:22 - 12074

adminadmin


У Дніпрі побили голову профспілки автомобілістів, який критикував міську владу

Вранці на площі Старомостовій невідомі напали на голову профспілки автомобілістів та перевізників Дніпра Михайла Тонконогого та побили його. Про це сам Тонконогий повідомив на своїй сторінці у Facebook.

Інцидент стався на Старомостовой площі на кінцевій зупинці 51-ої маршрутки. До Михайла підбігли двоє невідомих в жовтих жилетах і захисних масках і почали бити його ногами і кулаками. На місце прибули поліція і швидка. Очевидці інциденту повідомили, що нападниками були чоловік і жінка, зріст нападників близько 180 см. Лікарі хочуть госпіталізувати постраждалого, щоб перевірити його фізичний стан.

Опубліковано Mikhaylo Tonkonogyi Вівторок, 8 вересня 2020 р.

 

Михайло Тонконогий досить активно та жорстко критикував дніпровську владу за те, що закриває очі на порушення окремими перевізниками правил перевезення громадян на транспортних засобах, термін експлуатації яких вже сплив.

А вот этот высер я бы хотел сохранить для истории.Попутно, немного разобрав.3.14здежь и лукавство в словах Васючкова…

Опубліковано Mikhaylo Tonkonogyi Понеділок, 7 вересня 2020 р.

 

Нагадаємо, Дніпровська міська рада відмовилася надати журналісту Олексію Мазуру інформацію про те, коли директор міського департаменту транспорту Маковцев Ігор Ігорович востаннє користувався маршруткою.

Підписуйтесь на наш телеграмм

Поділитися: