У Дніпрі побили антикорупціонера, який розслідував «схеми Філатова»

08 вересня 2020 о 15:15 - 16049

adminadmin


У Дніпрі побили антикорупціонера, який розслідував «схеми Філатова»

У Дніпрі побили журналіста-розслідувача, голову Антикорупційної правозахисної ради Олександра Снісаря, який розслідував корупційні схеми міської влади.

«В суботу, по-звірячому, був побитий голова Антикорупційної правозахисної Ради, Олександр Снісарь. Кілька днів не писав про цю подію, тому що Саша був на межі життя та смерті. Все це трапилося після слів Бориса Філатова, що він буде нас, активістів, «выжигать каленым железом», — повідомив на своїй сторінцій у Facebook Геннадій Бутенко.

Також активіст зазначив, що профілатовські ЗМІ вже почали поширювати інформацію про те, що до нападу причетна обласна влада. Однак громадський діяч вважає такі публікації брехнею та маніпуляцією.

«Саша один з нас, людей, які борються з Корбано-Філатівською мафією. Він професійний юрист і вже провів дуже багато розслідувань, де фігурують Корбан та Філатов, та партнер Корбана по житловому будівництву, очільник ОПЗЖ Дніпра, Гуфман. В найближчий час, якщо правоохороні органи Дніпра не знайдуть негідників, ми будемо звертатися до послів Європейських держав та США, а також до європейських правозахисних організацій і зробимо все можливе, щоб злодії були покарані», — наголосив Геннадій Бутенко.

Нагадаємо, у Дніпрі побили голову профспілки автомобілістів, який критикував міську владу.

Підписуйтесь на наш телеграмм

Поділитися: