У Дніпрі планують закрити Троїцький ринок

15 вересня 2021 о 13:00 - 7588

Єгор ЄвтушенкоЄгор Євтушенко


У Дніпрі планують закрити Троїцький ринок

У Дніпре вже цієї осені може закритися Троїцький ринок. 14 вересня адміністрація ринку оголосила про те, що арендатори торгових місць зможуть торгувати тільки до 1 листопада.

Про це повідомляє Інформатор.

«Нам встановлено повідомлення приємної новини, що ринок закривають. Об’єднали, що ми тут до листопада, а потім повинні увійти. Я торгую тут 30 лет. Звичайно, конечно, але що -то поділяється. Я так розумію, ринок «роздербанили». Тепер будемо переезжувати і шукати оренду. Або пойдем працювати грузчиками », – делиться орендар Алексей.

Інші продавці говорять, що у якості альтернативи їм пропонували торгувати на блошиному ринку, що біля автовокзал. Отримати коментар від адміністрації ринку журналістам не вдалося. Деякі продавці кажуть, що про закриття їм повідомили співробітники Дніпровської міськради. Проте у прес-службі мерії це спростовують.

Історична справка: історики утверджують, що саме Троїцький ринок був першим у Дніпрі. Уже в 1793 році там відкриті перші торгові «червоні» ряди. Окрім «червоних» рядів з’явилися ще «дріб’язкові ряди». У 1840 році в місті проклали великий бульвар. Він розділив ринок на Троїцький та Центральний.

Як ми писали раніше:

Підписуйтесь на наш телеграмм

Поділитися: