У Дніпрі патрульна поліція перевіряла, як водії та пасажири дотримуються карантинних обмежень в тролейбусах

04 жовтня 2020 о 16:10 - 1921
У Дніпрі патрульна поліція перевіряла, як водії та пасажири дотримуються карантинних обмежень в тролейбусах

Як розповів заступник директора з експлуатації та перевезень КП «Дніпровський електротранспорт» Володимир Сусленко, декілька днів тому в тролейбусах №6 і №10 поліція перевіряла, як водії та пасажири дотримуються карантинних обмежень.

«У тролейбусі має бути не більше пасажирів, ніж сидячих місць в салоні. Як і поліція, ми теж регулярно перевіряємо чи дотримуються ці карантинні обмеження.

На жаль, пасажири часто ігнорують прохання водіїв надіти маску або не заходити в салон, якщо всі сидячі місця зайняті. Їм хочеться швидше дістатися на роботу чи додому», – прокоментував Володимир Сусленко.

Декілька днів тому за те, що в салоні були стоячі пасажири, на водіїв 6-го і 10-го тролейбусів поліцейські склали адмінпротоколи.

До речі, голосувати українців на виборах  пустять без маски, але випишуть штраф.

Під час перевірки пасажири вдягнули медичні маски на вимогу правоохоронців. Хоча до цього на прохання водія це зробили далеко не всі.

Як повідомила інспектор прес-служби УПП в Дніпропетровській області Людмила Копиленко, за перевезення «зайвих» пасажирів водіям загрожує штраф в 17 тисяч гривень, але це буде вирішувати суд.

Поділитися: