У Дніпрі оператори служби «102» з шести областей пройшли навчання, яке покращить комунікацію з іноземцями

29 березня 2021 о 13:30 - 452
У Дніпрі оператори служби «102» з шести областей пройшли навчання, яке покращить комунікацію з іноземцями

У Дніпрі 19 операторів служби «102» зі східних областей України пройшли навчання, направлене на підвищення ефективності опрацювання викликів та реагування на них, зокрема від громадян іноземних держав.

Про це повідомили у відділі комунікації поліції Дніпропетровської області.

Дводенний тренінг був організований Національною поліцією України за підтримки міжнародних партнерів.  Участь у навчаннях взяли 19 операторів служби «102» Головних управлінь Національної поліції у Дніпропетровській, Донецькій, Запорізькій, Луганський, Полтавській та Харківській областях, які вже мають базовий рівень знань англійської мови.

Під час навчання оператори познайомилися з практикою спілкування з громадянами, яка діє у Європі. Вони вчилися новаціям, які впроваджує Національна поліція, аби полегшити процес спілкування з громадянами. Щодобово на чергування у кожному регіоні заступає один оператор, який володіє іноземною мовою та зможе допомогти іноземцям.

Після опанування матеріалів тренінгу, у разі дзвінка іноземного гостя до служби «102», оператори зможуть надати людині якісну і своєчасну допомогу. Також вони отримали сертифікати про успішне завершення тренінгу.

Такі тренінги вже відбулися у Києві та Львові, а також заплановані в Одесі.

Протягом доби оператори служби 102 у Дніпрі приймають близько 3,5 тисяч викликів і звернень від громадян.

Також ми писали: На Дніпропетровщині СБУ провела антитерористичні навчання на військових об’єктах.

 

Поділитися: