У Дніпрі не відбулося засідання містобудівної ради через відсутність кворуму

27 січня 2021 о 14:24 - 902

AvatarVirsavia Gonchar


У Дніпрі не відбулося засідання містобудівної ради через відсутність кворуму

Засідання архітекторів міста Дніпра, заплановане на 27 січня 2021 року  у Будинку Архітектора, не відбулося через відсутність кворуму. На містобудівній раді повинні були розглядатися проєкти подальшої забудови Дніпра та зміни до планів зонування території міста.

На засіданні мало бути 16 архітекторів, з яких 8 не з’явилося. Не прийшов також і головний архітектор Дніпра Дмитро Волик. Причини їх відсутності ніхто не повідомив.

Мешканці міста, в яких були питання до архітекторів, дуже обурені цією безвідповідальністю. Вони хотіли почути, що діється з забудовою центральних районів міста та чому людей виселяють з власних будинків. Мешканці вважають, що  ігнорування міською владою цієї проблеми неприпустиме.

Шевченко Борис Олексійович прийшов особисто задати питання головним забудовникам міста Дніпра, в якому  проживає вже багато років. Він говорить, що при будівництві своїх об’єктів, забудовники  не дотримуються Земельного кодексу України і роблять все на свій розсуд.

“Все забудовується без дотримання закону, а засідання чомусь постійно переносяться. Я хотів сьогодні задати питання, що в генеральному плані передбачено на захист річки Дніпро, де на Січеславській набережній побудували ресторани, що заборонено нормами ЗКУ. Коли річка загине, це катастрофа для всіх громадян Дніпра. Чому на це не звертають уваги? В Дніпрі ніхто не підкоряється ЗКУ. Влада вся куплена”, – говорить Борис Шевченко.

Раніше ми також писали: Що будуватимуть на місці знесених старих будинків у центрі Дніпра.

Підписуйтесь на наш телеграмм

Поділитися: