У Дніпрі мешканцям одного з багатоквартирних будинків відключили опалення та газ

26 листопада 2021 о 14:30 - 4889

Євген ОхайнийЄвген Охайний


У Дніпрі мешканцям одного з багатоквартирних будинків відключили опалення та газ

У Дніпрі тріщить по швах один із будинків у центральній частині міста — поки керуюча компанія від міськради запевняє, що з будинком все гаразд, мешканцям відключають опалення та газ.

Про це повідомили у Телеканал D1.

24 листопада, мешканцям будинку №4 на вулиці Святослава Хороброго відключили газ, а напередодні власники квартир залишилися без централізованого опалення.

Комунальники вимушено пішли на крайні заходи через стан будинку — наразі відновлення газопостачання та подачі тепла є небезпечним для життів мешканців.

Будинок №4 непридатний для проживання – будівля все в тріщинах і просідає. У підвалі будинку знаходиться котельня. У ПАТ «Дніпрогаз» побоюються, що якщо будівля і далі просідатиме, то котел може тріснути і вибухнути будь-якої хвилини.

«Відключаємо від газу заради безпеки тих, хто ще тут залишився. Будинок весь тріщить, а на його стінах знаходяться труби, засувки та запірна арматура для газу. Здійснювати газопостачання за такого стану стін не можна. У такій ситуації жоден котельник не включатиме казан. Котел із цегли — він може луснути. Якби в підвалі не було котельні, і тут просто проходили труби, то опалення може бути і було, оскільки в приміщенні не було вибухонебезпечної ситуації», – розповів інженер з експлуатації ТОВ «ЖБК «ПРОСПЕКТ ЦЕНТРАЛЬНИЙ» Олексій Марков.

Поки будинок розвалюється, у компанії, що управляє, від міськради запевняють, що з будівлею все гаразд — в акті ТОВ «Екологія–Д» від 10 листопада повідомили, що в будинку немає ні тріщин, ні просідань. У міському виконкомі теж на ситуацію, що склалася, не реагують. Мешканці будинку вже готові переїхати, але міняти свої просторі квартири на кімнати у гуртожитку не погоджуються.

Раніше «Лица» писали про цей будинок:

Підписуйтесь на наш телеграмм

Поділитися: