У Дніпрі було затримано в.о. керівника відділу районної ради під час отримання хабара

26 листопада 2020 о 09:30 - 692

AvatarVirsavia Gonchar


У Дніпрі було затримано в.о. керівника відділу районної ради під час отримання хабара

25 листопада, оперативники управління стратегічних розслідувань в Дніпропетровській області, слідчі Самарського відділу поліції за процесуального керівництва Дніпропетровської місцевої прокуратури №1 затримали в.о. керівника відділу районної у місті Дніпро ради під час отримання першої частини хабара – 15 000 гривень.

Про це було повідомлено Департаменом стратегічних розслідувань Національної поліції України.

Загалом підприємець повинен був сплатити посадовій особі 50 000 гривень «винагороди за видачу дозвільних документів на розташування на території району торгівельних павільйонів та майданчиків.

Наразі в.о. керівника відділу районної ради затриманий у порядку статті 208 Кримінального процесуального кодексу України. Затримання проводилося на території автостоянки  супермаркету.

Вирішується питання щодо повідомлення посадовцю про підозру за ч. 3 ст. 368 (Прийняття пропозиції, обіцянки або одержання хабара службовою особою) Кримінального кодексу України та обрання запобіжного заходу.

За таке правопорушення передбачена відповідальність  – позбавлення волі на строк від п’яти до десяти років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років, з конфіскацією майна.

 

Підписуйтесь на наш телеграмм

Поділитися: