У Дніпрі агітують за рахунок саме тих, кого агітують, – політолог

31 серпня 2020 о 17:55 - 9360

Олена ГарагуцОлена Гарагуц


У Дніпрі агітують за рахунок саме тих, кого агітують, – політолог

У нашому місті щосили працюють намети з агітацією партії Філатова «Пропозиція». Тут роздають агітки , а також пропонують заповнити анкету.

Зверніть увагу: під виглядом опитування або пропозиції роботи у вас зажадають всі дані: прізвище, ім’я, рік народження, номера телефонів, адресу.

Фото – ОПОРИ

 

Таким чином, заповнивши анкету в наметі «Пропозиції», ви автоматично стаєте членом виборчої «сітки».

Що таке сітка і що по сітці продають голоси – про це виборці можуть і не здогадуватися. Тому що сітка – це багатоступенева мережа виборців, і у самому верху піраміди – агітатори, які залучають одних людей, а вже ті – наступних і т.д.

Газеті «Лица» прокоментував створення сіток керівник Центру «Третій сектор», політолог, політтехнолог Андрій Золотарьов:

«Політтехнологи вже давно зрозуміли, що бігати і агітувати людей – дуже затратно і вимагає великих ресурсів. Тому й придумали алгоритм як мінімізувати витрати. Під виглядом збору підписів під петиціями, збираються дані та формується реєстр потенційних прихильників.

У Дніпрі, наприклад, були створені за бюджетні гроші проєкти «Діти Дніпра», «Золотий вік», «Гордість Дніпра», де протягом декількох років збиралися лояльні до Філатова люди і формувався реєстр потенційних прихильників. У Дніпрі свого роду ноу-хау в політичній корупції, коли агітують за рахунок саме тих, кого агітують. Це подається як благодійна діяльність. Виглядає з боку красиво – пенсіонерам роблять стрижки в благодійній перукарні, а насправді стрижуть за бюджетні гроші, щоб потім «зістригти голос».

Політолог Золотарьов звернув увагу тих людей, які вже заповнили анкету або заповнять:

«Будьте певні, Вас не забудуть і до Вас будуть звертатися за голосом для «Пропозиції» і Філатова, щоб «стригти» Вас далі!.

Зараз з Борисом Філатовим і його партією працює політтехнолог Дмитро Касьянов. Він є одним з авторів політичної технології «Сітка», описаної в однойменній книзі журналістки Світлани Крюкової. У 2015 році на 205-му мажоритарному окрузі в Чернігові Касьянов вів виборчу кампанію Сергія Березенко. Тоді його «сітка» виграла у «гречки» Корбана. Тепер же, очевидно, що досвід «сітки» почали впроваджувати в Дніпрі безпосередньо її автори.

Сітка – не що інше, як підкуп виборців. Корупційний шлях і технологія фальсифікації виборів, яка ніяк не відображає справжніх настроїв виборців.

Участь в «сітці» – повністю незаконна, за це можуть притягнути до відповідальності».

Нагадаємо, у Дніпрі запустили приховану агітацію за «Пропозицію» комунальниками.

Підписуйтесь на наш телеграмм

Поділитися: