У  Департаменті гуманітарної політики Дніпровської міськради виявлено втрат на 2,6 млн грн

03 листопада 2020 о 10:10 - 11329

Григорій ЛуговськийГригорій Луговський


У  Департаменті гуманітарної політики Дніпровської міськради виявлено втрат на 2,6 млн грн

Фахівці Східного офісу Держаудитслужби під час ревізії окремих питань фінансово-господарської діяльності Департаменту гуманітарної політики Дніпровської міської ради за період з 01.12.2017 по 31.05.2020 виявили порушення, що призвели до втрат фінансових та матеріальних ресурсів на суму 2,6 млн грн.  

Про це повідомляє прес-служба Східного офісу Держаудитслужби.

Департамент зайво сплатив бюджетних коштів на суму 2,3 млн грн підрядним організаціям, які завищили обсяг і вартість ремонтно-будівельних робіт, послуг з технічного нагляду.

Виявлено низку порушень законодавства під час нарахування та виплати заробітної плати, доплат, відпускних, що разом зі сплатою єдиного соціального внеску призвело до втрати майже 178 тис. грн. 

Крім того, департамент коштом загального фонду безпідставно покрив комунальні видатки, пов’язані з наданням платних послуг (освітні послуги понад державні обсяги), тоді як це мало здійснюватись коштом спеціального фонду. Через це з порушенням витрачено майже 66 тис. грн.

На суму 40 тис. грн департамент понаднормово списав продукти харчування.

Завдяки вжитим заходам під час ревізії відшкодовано збитки на суму 612 тис. грн.

За недотримання законодавства з фінансових питань чотирьох посадових осіб притягнуто до адміністративної відповідальності. 

Матеріали ревізії передано до слідчого управління Головного управління Національної поліції України у Дніпропетровській області.

Підписуйтесь на наш телеграмм

Поділитися: