У ЦВК називають голосування на самоізоляції найбільшою проблемою місцевих виборів

04 жовтня 2020 о 15:06 - 1768

verasta3verasta3


У ЦВК називають голосування на самоізоляції найбільшою проблемою місцевих виборів

Голосування за місцем перебування людей, які знаходяться на самоізоляції, є найбільш проблемним питанням місцевих виборів 25 жовтня 2020 року.

Про це заявив член Центральної виборчої комісії Андрій Гевко під час круглого столу «Місцеві вибори 2020 і COVID-19» 2 жовтня.

«Найбільш проблемне питання – це голосування за місцем перебування людей, які знаходяться на самоізоляції. Це те, що критично необхідно врегулювати на законодавчому рівні. Але навіть якщо це не буде врегульовано, то в нас передбачена процедура голосування за місцем перебування. Єдине що, ми врегулюємо порядок здійснення цього голосування в розумінні того, до кого ми спочатку йдемо проводити це голосування, до яких виборців, категорій, які в нас зараз передбачені, а відповідно, тих, які знаходяться на самоізоляції, напевно, у другу чергу будуть відвідувати. Я думаю, що ми вийдемо з цієї ситуації», – зазначив Гевко.

При цьому він висловив сподівання, що Верховна Рада таки ухвалить законопроєкт № 4117 про внесення змін до Виборчого кодексу та деяких законодавчих актів щодо особливостей організації, підготовки та проведення виборів у період карантину.

«Таким чином, вдасться на належному рівні здійснити всі заходи для того, щоб виборці могли безпечно проголосувати, зокрема ті, які знаходяться на самоізоляції», – додав Гевко.

Підписуйтесь на наш телеграмм

Поділитися: