У «будівлі Корбана» виступить журналістка проросійського видання «Страна.юа»

18 серпня 2020 о 16:13 - 10877

adminadmin


У «будівлі Корбана» виступить журналістка проросійського видання «Страна.юа»

Сьогодні, 18 серпня, о 18:00 у Дніпрі на вулиці Старокозацькій, 58 проведе свій творчий вечір одіозна журналістка, заступниця головного редактора проросійського сайту «Страна.юа» Світлана Крюкова. Про це вона повідомила у своєму Телеграм-каналі.

«Любі друзі! Дніпро сьогодні сонячний і прекрасний. Чекаю всіх ввечері о 18:00 І можна мені під будівлю задиристих патріотів-активістів з плакатами проти Руки Кремля і декілька телеканалів Наріка. Тільки щоб помиті, накачані і з татухами на біцепсах. Щоб яскраво, у тонусі, було весело і ненудно!», — анонсувала свою зустріч Світлана Крюкова.

Імовірно, журналістка мала на увазі телеканал «Д1» Олександра Петровського, який конфліктує із Борисом Філатовим та Геннадієм Корбаном.

Що цікаво, свій захід журналістка проведе у «будівлі Геннадія Корбана». Саме тут розташовані комунальний телеканал «Дніпро ТВ» та підконтрольна Дніпровській міськраді газета «Наше місто». Крім того, за адресою Старокозацька, 58 зареєстрована політична партія Генадія Корбана та Бориса Філатова «Пропозиція».

фото Светланы Крюковой и анонс вечера

Нагадаємо, дніпровський комунальний телеканал, підконтрольний Філатову, піарить депутатів від партії Медведчука.

Підписуйтесь на наш телеграмм

Поділитися: