У батутному центрі Дніпра дитина впала з 3-метрової висоти

19 березня 2021 о 17:00 - 1035

Єгор ЄвтушенкоЄгор Євтушенко


У батутному центрі Дніпра дитина впала з 3-метрової висоти

13 березня в дитячому розважальному центрі «Тайм-Аут» на Панікахи, 61, 11-річна дівчинка впала з висоти близько 3-х метрів. Дитина отримала серйозні травми. Мама дитини опублікувала відео моменту події. 

Про це повідомляє мати дівчинки на своїй сторінці у Фейсбук.

«Сітка, яка розташована на висоті 2 – 3 метри, повинна була виконувати захисну функцію. На превеликий жаль, співробітникам і власникам цього ДРЦ абсолютно немає до цього ніякого діла, і сітка просто веселощі не закріпленої знизу. Дитина впала з висоти 2 – 3 метри на ковролінове покриття. І слава Богу, дивом залишилася жива. Дитину відразу ж тато іменинника відвіз в обласну дитячу лікарню на Космічній, 13. По дорозі дитина то плакав, то втрачала свідомість. В результаті у дочки струс головного мозку і поламана права рука. З 13 по 17 березня вона перебувала під наглядом в нейрохірургії під крапельницями. Адміністрація відмовляється нести відповідальність за свою недбалість », – написала Ірина Іванова.

Керуюча клубом Галина Цвіленко розповіла, що мамі постраждалої дівчинки клуб відразу перерахував 2000 гривень на лікування. Вона запевняє, що адміністрація готова була заплатити більше за умови, якщо їм нададуть необхідні довідки.

«Я весь час контактували з мамою, хотіла відвідати дитину, але мені не дозволили. Ця дівчинка прийшла до нас в клуб без оплати, не пройшла інструктаж у адміністраторів по техніці безпеки, тому що в цей момент адміністратора не було на робочому місці. Всі сітки у нас закріплені, просто дитина перебувала на самому краю конструкції », – розповіла керуюча.

Нагадаємо, на Дніпропетровщині вилучили наркотики майже на 120 тис. гривень.

 

Підписуйтесь на наш телеграмм

Поділитися: