У 2021 році Троїцька громада перерахує майже 20% бюджету до державного бюджету

14 січня 2021 о 15:28 - 735
У 2021 році Троїцька громада перерахує майже 20% бюджету до державного бюджету

У Троїцькій громаді Павлоградського району Дніпропетровської області ухвалили бюджет на 2021 рік.

Громада планує отримати до бюджету у поточному році 138 млн грн. Найбільше надходжень, майже 70 млн грн, – податки на доходи з зарплати робітників. Крім того, майже 30 млн грн, має надійти з орендної плати підприємств та організацій та 22 млн грн – перерахування до громади з бюджетів інших рівнів.

Найбільше у поточному році планують витратити на середню освіту – 27 млн грн, на організаційне, інформаційно-аналітичне та матеріально-технічне забезпечення діяльності місцевої влади – майже 18 млн грн, на дошкільну освіту – майже 13 млн грн, на забезпечення соціальними послугами за місцем проживання громадян, які не здатні до самообслуговування – 14 млн грн.

Серед іншого, 4,5 млн грн направлять на будівництво об`єктів житлово-комунального господарства. У тому числі, на реконструкцію парку відпочинку по вул. Пушкіна, 12б в с.Троїцьке – 2,8 млн грн, на будівництво вуличного освітлення с Писарівка, Мар’ївка, Новоіларіонівське, Пристень, Зелений Гай – 1,7 млн грн.

До державного бюджету громада перерахує майже 27 млн грн (реверсна дотація) та 9 млн грн – інші дотації з місцевого бюджету.

Аграрний сектор економіки громади представлений 20 господарствами, в тому числі – 6 господарськими товариствами, 2 приватними підприємствами та 12 фермерськими господарствами.

Найбільшим в громаді та одним з найбільших в Павлоградському районі підприємств за обсягами виробництва сільськогосподарської продукції є Товариство з обмеженою відповідальністю «Агро КМР», україно-французьке підприємство, створене у 2006 році за рахунок іноземних інвестицій громадян Франції.

Нагадаємо, у 2021 році 60% коштів бюджету Нивотрудівської громади має надійти з Києва.

Поділитися: