Ткаченко буде подавати до уряду пропозиції підтримки культури на карантині

18 листопада 2020 о 10:00 - 1426

verasta3verasta3


Ткаченко буде подавати до уряду пропозиції підтримки культури на карантині

МКІП у середу подасть на розгляд уряду пропозиції щодо допомоги у рамках підтримки гравців сфери культури, туризму та підприємців креативних індустрій, які постраждали від карантинних обмежень.

Як зазначив міністр культури та інформполітики Олександр Ткаченко у Фейсбуці, про це йшлося на zoom-зустрічі з Прем’єр-міністром Денисом Шмигалем та представниками галузей, повідомляє Укрінформ.

«Домовились про розробку плану допомоги по короткотермінових (нагальних) заходах, пропозиції від Міністерства культури та інформаційної політики, які уже завтра будуть подані на уряд. А також в роботі середньотермінові та довгострокові, які представимо вже найближчим часом», – написав Ткаченко.

За його словами, участь у заході взяли глава уряду Денис Шмигаль, партнери з розвитку та ключові гравці сфери культури, туризму та підприємці креативних індустрій, які реально на собі відчули весь масштаб карантину.

«Говорили про стан справ і пропозиції стосовно подальших кроків. Дякую Денису Шмигалю за готовність чути та надати підтримку, а усім учасникам – за конструктивні рішення», – додав глава МКІП.

Загалом, зазначив міністр, підтримку можна сегментувати напряму фінансову, податкові пом’якшення та полегшення умов на окремі види діяльності.

Як повідомлялося раніше, 11 листопада Кабінет Міністрів запровадив в Україні карантин вихідного дня – з 14 до 30  листопада.

Нагадаємо, Шмигаль провів нараду з міськими головами щодо карантину.

Підписуйтесь на наш телеграмм

Поділитися: