Тиск «філатовців» на партію «Голос» посилюється. Їм потрібна підконтрольна виборча комісія, інакше – не перемогти

29 вересня 2020 о 17:45 - 2459

Олена ГарагуцОлена Гарагуц


Тиск «філатовців» на партію «Голос» посилюється. Їм потрібна підконтрольна виборча комісія, інакше – не перемогти

На дніпровське та центральне керівництво політичної партії «Голос» триває тиск в інтересах Корбана і Філатова, і раптом до нього долучилася «Європейська солідарність».

Про це написав на своїй Facebook-сторінці голова Дніпровської міської організації політичної партії «Голос» Володимир Юрченко.

За словами партійця, мета тиску – щоб представники за квотою партії «Голос» у Дніпровській міській виборчій комісії погодилися на співпрацю на користь партії «Опозиційна платформа – За життя», бо в місті Дніпро ОПЗЖ є союзною партії «Пропозиція» Філатова-Корбана.

Днем раніше, у понеділок 28 вересня, під час Погоджувальної ради Верховної Ради народний депутат з фракції «Європейська солідарність», керівник Дніпропетровської облорганізації ЄС Артур Герасимов заявив, що «співучасниками фальсифікації виборів стали певні парламентські партії, які, за інформацією ЗМІ, продають команді Зеленського свої квоти».

«Я дуже сподіваюся, що у фракції ЄС просто не знають ситуацію в Дніпрі! А якщо ж ці їх дії усвідомлені – то скажу прямо, що це виглядає як зрада всіх тих ідеалів, за які шість років бореться Україна, сплачуючи за це дуже дорогою ціною», – прокоментував слова Герасимова Володимир Юрченко.

Наводимо його допис повність:

«Пора детально пояснити ситуацію навколо нашої міської партійної організації і міськвиборчкому Дніпра, оскільки конфлікт вже виплеснувся не тільки в ЗМІ, але і на більш високий політичний рівень.

Тиск триває не тільки на мене і нашу міську організацію «Голосу», а й на керівництво партії.

Буквально в цей понеділок 28 вересня на погоджувальній раді фракцій Верховної Ради, в інтересах Корбана і Філатова раптом виступив представник фракції Порошенко «Європейська солідарність».

Від ЄС прозвучали ті ж самі нічим не підтверджені звинувачення Філатова! При цьому цікава аргументація: «за інформацією ЗМІ» та «Подивіться на заяву Філатова». Дивно, а чому не варто подивитися на наші публічні заяви?

Я дуже сподіваюся, що у фракції ЄС просто не знають ситуацію в Дніпрі!

А якщо ж ці їх дії усвідомлені – то скажу прямо, що це виглядає як зрада всіх тих ідеалів, за які шість років бореться Україна, сплачуючи за це дуже дорогою ціною.

І справа тут не в Філатові, і не в Пропозиції. Їх міськвиборчком зареєстрував одразу і одноголосно. Тут питання вже зовсім про інше – про політичну, ідеологічну непримиренність і моральні принципи.

«Голос» активно і послідовно виступає за європейське майбутнє України і проти будь-яких спроб реваншу «руського міра»!

ЄС має розуміти, що відбувається в даному випадку.

Все в нашому місті, хто має хоч якесь відношення до політики, добре і давно знають, що Корбан придбав франшизу ОПЗЖ, чого він сам і не приховує. Досить подивитися прізвища в списку кандидатів від ОПЗЖ і в комісіях від цієї партії.

У Дніпрі активно розкручують Оппоплатформу.

Подивіться, у якої партії в місті більше всіх бордів з рекламою.

Зверніть увагу на те, які ЗМІ включилися в масову інформаційну кампанію щодо обливання брудом нашої політичної сили і поширення фейків – це телеканали і сайти Медведчука, на кшталт ZIK, 112 і тому подібних.

Коли всі ці пазли у вас складуться разом, ви зрозумієте, кому цікава наша дискредитація, хто зацікавлений в тому, щоб прогнути «Голос» і просунути за цей рахунок ОПЗЖ.

Від нас вимагається «дрібничка» – віддати свої два місця за квотою «Голосу» в міській виборчій комісії в управління Корбану. Але ми прекрасно розуміємо, що в такому випадку втратимо контроль над тим, за чиєю командою і в чиїх інтересах ці підставні члени комісії будуть голосувати від нашого імені.

Ми хочемо бути абсолютно впевнені, що на цих виборах в Дніпрі не буде ніяких маніпуляцій міськвиборчкому на користь ОПЗЖ, як союзної фракції Пропозиції.

Я хочу, щоб всі розуміли – в Дніпрі «Голос» не дозволить нікому говорити за себе, маніпулювати нами і відходити від тих цінностей, які є ідеологією партії.

Для нас неприйнятно, коли однією рукою піднімають червоно-чорний прапор, а іншою рукою – фінансують наших ідеологічних супротивників.

Ми не відступимо. Оскільки після цього не зможемо дивитися в очі матерям, які віддали життя своїх синів за європейський вектор України. Не зможемо дивитися в очі тим, хто повернувся з фронту і сьогодні усвідомлює, що ту мрію і ті цінності, за які вони воювали, сьогодні продають.

Тому для мене сьогодні більш ніж дивно, коли Євросолідарність підіграє партії кума Путіна. Ми дуже розраховуємо на те, що в «Європейської солідарності» побачать цю ситуацію і її підґрунтя, повністю, вникнуть, усвідомлюють і зроблять висновки – не будуть своїми руками безпосередньо підігравати реваншу «руського міра». Я в це хочу вірити.

Від себе і від усіх тих городян, які віддані європейським цінностям, хочу подякувати керівництву нашої фракції, яке не прогинається і з гідністю витримують цей величезний тиск».

Скрин допису Юрченка

 

Також, керівник Центру «Третій сектор», політолог, політтехнолог Андрій Золотарьов прокоментував заяву представника партії «Європейської солідарність» Герасимова тим, що «шоколадні консерви» розкривають, бо сильно пригорає.

Наводимо допис повністю:

«Судячи по сьогоднішньому (28-го – ред.) наїзду представників «Євросолідарності» в ході Погоджувальної ради на «Голос», у Корбана і Філатова сильно пригорає. Раз довелося розкривати дочасно «шоколадні консерви».

Весь сир-бор йде всього за двох представників від партії «Голос» в дніпровській ТВК. Як уже писав, у «Голоса» в комісії – «золота акція». Гаразд би в комісії цькували «Пропозицію», кувати лихо проти Філатова. Цього там немає. Чому тоді весь цей хіпіш із залученням депутатів, київських медіа та експертів з-за двох осіб? Значить, проблема в іншому – відсутність контролю за ТВК. Мабуть, без підконтрольної комісії не перемогти.

Зате тепер повна ясність з політичною опорою Корбана-Філатова в майбутній міськраді: буде повний ЗаЖоПЕС. Партії Медведчука і Порошенко будуть в ролі підпряжних «Пропозиція» в Дніпрі. Так, так, політика укладає в одне ліжко дуже дивних партнерів, правда після цього дуже хочеться в душ.

P.S. Ближче до вечора стало чутно і виття ЛОМоферми «Рошен»…».

Скрин допису Золотарьова

 

Нагадаємо, раніше Андрій Золотарьов розказав про «істерику Корбана».

Підписуйтесь на наш телеграмм

Поділитися: