Театр драми та комедії у Дніпрі відкриває 94-й театральний сезон парадом прем’єр

26 вересня 2020 о 14:03 - 2650

verasta3verasta3


Театр драми та комедії у Дніпрі відкриває 94-й театральний сезон парадом прем’єр

Пластична драма, суперкомедія та середньовічний фарс. Колектив Театру драми та комедії у Дніпрі презентував свої новинки.

📌2 жовтня розпочинає сезон п’єса із загадковим фіналом «Всі чоловіки зраджують» від молодого режисера Артура Опрятного.

📌Далі широкому загалу представлять виставу «А що буде з третім?». Історія про трьох друзів, де автор комічною та легкою мовою говорить про серйозні речі. Режисерка – Юлія Новікова.

📌Вже 4 жовтня презентують середньовічний фарс «Фарш» від Олексія Клейменова. Тут більше – про живий театр, перевтілення прямо на сцені та справжню свободу, зауважує режисер.

📌10 жовтня Олег Ніколаєв запрошує усіх на пластичну драму «Бомжовий блюз». Актори говоритимуть мовою тіла. Вистава поставлена без жодного слова!

📌У фіналі параду прем’єр буда представлена суперкомедія від головного режисера театру Жана Мельникова «Таксист 2». Довгоочікуване продовження історії життя відомого таксиста Джона Сміта. Яскравий гумор, смішні витівки та репліки, швидка зміна дії та багато іншого.

🎭Команда розповідає, що повністю адаптувались до умов карантину. Навіть репетиції акторів інколи проходили через додаток Messenger у Фейсбук.

Адміністрація наголошує, що театр дотримується усіх санітарних норм, проводить скринінг глядачів, встановлює антисептики. Також завантаженість залу під час вистави становить не більше 50%.

Детальніше про вистави дізнавайтесь на сторінці театру: https://www.facebook.com/298179063541875/

Підписуйтесь на наш телеграмм

Поділитися: