Священник Свято-Покровського храму помер від COVID-19

21 жовтня 2020 о 16:00 - 2679

adminadmin


Священник Свято-Покровського храму помер від COVID-19

17 жовтня стало відомо, що свою земну путь завершив клірик Свято-Покровського храму, розташованого в Рубанівці, отець Варлаам (Володимир Дерев’янко). Причиною смерті стала коронавірусна хвороба.

Першим цю сумну новину повідомив приятель панотця Вадим Сокульський у Facebook:

«Болюча новина: пішов до Неба отець Варлаам Дерев’янко з Рубанівського, що на Дніпропетровщині… Вічна пам’ять рідкісної доброти людині та ієромонаху!»

Ще 7 жовтня на особистій сторінці отця Варлаама з’явився допис із проханням помолитися за здоров’я священника. Але, на жаль, він не зміг подолати страшну хворобу.

Багато людей висловили слова співчуття й жалю, зокрема допис зробила й відома письменниця Дніпропетровщини Леся Степовичка:

«Душа і розум відмовляються вірити, що більше немає на світі Володі, пана Володимира, отця Варлаама. Знаю його майже 20 років, з початку століття. Світла, добра, життєрадісна людина — це мало сказати. Це був сибіряк із Бодайбо з українським прізвищем, що приїхав в Україну слідом за отцем Василем Пишним, який вказав йому дорогу до Бога. Це була Людина Любові. Він любив Бога, любив людей, їхніх дітей, любив Україну. Він був обдарований літературно, був автором цікавих і дотепних дописів. Як він любив робити добро, аж світився увесь, коли бачив, що людині добре! Був добрий і наївний як дитина. Радів подарованому яблучку чи цукерці як блаженний.

Хвороба проклята китайська (COVID-19 — прим. ред.) вразила його та інших священників саме тому, що в Рубанівському не припинялися в наш лихий час служби Божі і була міцною віра, що Господь не допустить лиха. А захворіли на ковід майже всі священнослужителі на чолі з отцем Василем.

Дорогий Друже, спасибі за добро, подароване людям! Прощавай і пробач мені мій шоковий стан. Я третій день не можу отямитися від Твоєї смерті. Залишається втішатися тим, що Ти, праведний і сонячний, дуже скоро потрапиш у руки Божі, минувши чистилище, і зустрінешся в Царстві Небесному з усіма, кого Ти так любив і кому проповідував. Земля пухом Твоїй плоті і Царство Небесне Духові Твоєму!»

Раніше «Лица» писали, що напередодні свята Покрову Пресвятої Богородиці і Пріснодіви Марії дніпрянам нагадали про необхідність дотримання карантинних обмежень під час богослужінь. Раніше COVID-19 знайшли в ексгравця ФК «Дніпро» Андрія Луніна.

Підписуйтесь на наш телеграмм

Поділитися: