Сумнівний підрядник проведе ремонт дороги на житловому масиві Сокіл-1

02 грудня 2020 о 09:00 - 11580

Євген ОхайнийЄвген Охайний


Сумнівний підрядник проведе ремонт дороги на житловому масиві Сокіл-1

Дніпровська міськрада до кінця поточного року планує відремонтувати дороги на одному з жилмасиві правого берега. І це було би гарною новиною, якби не підрядник, якого визначив аукціон Рrozorro.

З тендеру на вищезгаданому сайті відомо, що підрядником стала «Будівельно-виробнича фірма «Елітпроект».

Саме вона замінить бордюри, прокладе нові пішохідні доріжки, покриття яких повинно бути товщиною не менше 4 сантиметрів. Демонтує старий асфальт на проїжджій частині та покладе новий, товщина якого буде не менше 6 см. «Елітпроект» замінить горловини каналізаційних люків, а все це обійдеться бюджету міста у 3,2 мільйона гривень.

Конкурентом в аукціоні у «Елітпроекту» було ТОВ ШЛЯХБУДСЕРВІС. Це товариство запропонувало за свої послуги на 34 тисячі гривень більше.

Та скоріш за все переможцем став «Елітпроект» саме тому, що ця фірма є улюбленцем міської ради, а точніше її голови – Філатова.

Наскільки якісно будуть проведені будівельно-ремонтні роботи невідомо. Адже саме ця фірма у квітні 2020 року провела неякісний ремонт дорожнього покриття на вул. Янтарній, чим привернула увагу активістів й прокуратури.

Раніше вже ми писали про те, що Департамент благоустрою та інфраструктури Дніпровської міської ради без аукціону віддав ТОВ «Будівельно-виробнича фірма «Елітпроект» тендер на поточний ремонт автошляхів. Сума була чималою – 159,96 млн гривень.

Підписуйтесь на наш телеграмм

Поділитися: