Суд забрав у Приватбанку головний офіс в Дніпрі

02 грудня 2020 о 15:00 - 1327

Єгор ЄвтушенкоЄгор Євтушенко


Суд забрав у Приватбанку головний офіс в Дніпрі

Господарський суд Дніпропетровської області скасував держреєстрацію права власності Приватбанку на головний офіс фінустанови в Дніпрі на користь компанії «Океанмаш» (Дніпро). Рішення за позовом було прийнято 25 листопада, мотивація суду поки невідома, текст ще не опублікований в Єдиному держреєстрі судових рішень.

Відзначається, що компанія в своєму позові вимагав визнати протиправним і скасувати рішення про державну реєстрацію права власності банку на «об’єкт нерухомого майна» і визнати це право за позивачем. Про це пише LIGA.net з посиланням на джерело в банку.

Приватбанк подає апеляцію на рішення Господарського суду Дніпропетровської області за позовом НП ТОВ «Океанмаш», яким суд підтримав спробу позбавити банк права власності на одну з будівель головного офісу в Дніпрі.

Банк зазначив, що судові суперечки навколо права власності на один з офісів банку, в якому до введення карантину працювало півтори тисячі співробітників, не вплинуть на поточну діяльність банку і роботу його сервісів, так як з березня 2020 року співробітники працюють дистанційно, а в разі подальшого негативного розвитку судового розгляду по цьому об’єкту вони будуть розміщені в інших офісах банку.

 

Підписуйтесь на наш телеграмм

Поділитися: