Суд доручив поліції розслідувати ремонт вулиці Янтарної в Дніпрі

10 вересня 2020 о 14:05 - 6320

Олена ГарагуцОлена Гарагуц


Суд доручив поліції розслідувати ремонт вулиці Янтарної в Дніпрі

Дніпровський блогер, член організації «Закон один для всіх» (ЗОВ) Всеволод Новохатько домігся розслідування про неякісний ремонт проїзної частини вул. Янтарна в Амур-Нижньодніпровському районі м. Дніпро. Ремонт завершили у квітні 2020 року.

Про це він розказав «Лицам».

Після ремонту (фото – Всеволода Новохатьки)

 

Нагадаємо, раніше Дніпровської міської ради запевнила, що проблема ремонту вулиці Янтарної має «природнє походження».

Як йдеться у судовій ухвалі від 13 серпня 2020 року  Жовтневого  райсуду, уповноважену особу прокуратури Дніпропетровської області внести відомості про кримінальне правопорушення до Єдиного реєстру досудових розслідувань за заявою ОСОБА_1 (Новохатька – ред.) від 30.07.2020 року.

«На думку заявника, вищевказане свідчить про те, що посадові особи Департаменту благоустрою та інфраструктури Дніпровської міської ради, використовуючи своє службове становище, здійснили розтрату бюджетних коштів шляхом оплати неякісно виконаних робіт. Однак заявника жодним чином не було повідомлено про результати розгляду заяви та чи почато досудове розслідування», – записано в документі.

На запит блогера заступник директора департаменту комунального господарства та капітального будівництва Дніпровської міської ради Олексій Самілик повідомив, що ремонт робило ТОВ «Будівельно-виробнича фірма «Елітпроект»:

Підписуйтесь на наш телеграмм

Поділитися: