Сучасні стандарти: учням Покровського ліцею придбали 6 інтерактивних комплексів

25 листопада 2020 о 17:30 - 745

AvatarVirsavia Gonchar


Сучасні стандарти: учням Покровського ліцею придбали 6 інтерактивних комплексів

Для учнів Покровського ліцею придбали 6 інтерактивних комплексів. Мультимедійну техніку закупили коштом обласного бюджету.

Про це повідомили у департаменті освіти і науки Дніпропетровської облдержадміністрації.

«Покровський ліцей – найбільший навчальний заклад в усьому районі. Там здобувають освіту більше 800 хлопців та дівчат. Аби він відповідав усім сучасним стандартам, оновлюємо ліцей і ззовні, і всередині. Вже на завершальному етапі реконструкція закладу. А ще, для більшої ефективності навчання закупили обласним коштом 6 сучасних інтерактивних комплексів», – сказали у департаменті освіти і науки Дніпропетровської ОДА.

До складу інтерактивного комплексу входить мультимедійний проєктор, дошка-екран, персональний комп’ютер вчителя, документ-камера та багатофункціональний принтер. Вартість одного комплексу – 136,2 тис грн.

«Обладнання будемо використовувати на уроках і у початкових, і у старших класах. Воно стане у нагоді під час викладання предметів природничо-математичного спрямування та програми Нової української школи», – розповіла директорка Покровського ліцею Людмила Каліберда.

Ліцей у Покровському оновлюють за національною програмою «Велике будівництво».

Підписуйтесь на наш телеграмм

Поділитися: