Стартував всеукраїнській форум “Коронавірус: виклики та відповіді”

08 лютого 2021 о 16:30 - 1555

AvatarVirsavia Gonchar


Стартував всеукраїнській форум “Коронавірус: виклики та відповіді”

У Києві стартував всеукраїнський форум «Коронавірус: виклики та відповіді», який відкрив Президент України Володимир Зеленський. Три дні експерти говоритимуть про вакцинацію, план з приборкання пандемії та відновлення економіки.

Про це повідомили в Дніпропетровській ОДА.

«Результати, яких у складних обставинах та за короткий час нам вдалося досягти, доводять, що з першого дня боротьби з COVID-19 наші дії були вірними та ефективними», – наголосив Володимир Зеленський.

За словами президента, рівень смертності від коронавірусу в Україні найнижчий в порівнянні з багатьма країнами Європи та світу.

«Ми довше протримались та не вводили локдаун. А ті обмеження, що діяли в січні, були досить ліберальними, – зазначив Володимир Зеленський. – Нам вдалося суттєво збільшити кількість ліжок в лікарнях. І сьогодні 70% з них вільні. А більше 80% ліжок в Україні забезпечені киснем».  

Україні вдалося досягти стабілізації з поширенням COVID-19, підкреслив президент. Втричі зменшилася тижнева кількість випадків захворювань.

В рамках першого дня форуму Президент України Володимир Зеленський дав інтерв’ю п’яти телеканалам.

Журналістів запросили у окрему кімнату та дали можливість поставити по одному запитанню.

Серед тих, хто був запрошений поспілкуватися з главою держави, була ведуча програми “Факти” на ICTV Оксана Гутцайт, яка є дружиною міністра молоді та спорту Вадима Гутцайта. Вона поцікавилася, як змусити 50% населення вакцинуватися і чи буде “робити щеплення” президент.

Також була присутня ведуча програми “Сьогодні” на телеканалі “Україна” Ганна Панова, яка запитала про перспективи російської вакцини в Україні. Кореспондент ТСН на “1 + 1” Олександр Романюк поцікавився, як виправити імідж українців в світі як противників вакцинації, а шеф-редактор “Суспільного” Юрій Макаров запропонував поговорити про медреформу.

«Ситуація з COVID-19 на Дніпропетровщині стабільна. Вдячні лікарям, які взяли на себе «удар» в боротьбі з пандемією. Підтримуємо їх. Виплачуємо допомогу в 10 тис грн працівникам COVID-госпітальних баз та екстренки, які перехворіли на коронавірус», – зазначив перший заступник голови Дніпропетровської ОДА Володимир Орлов.

Форум триватиме з 8 до 10 лютого, початок – о 10:00. В перший день форуму говоритимуть про боротьбу з вірусом в Україні, Європі та світі. Окремо зупиняться на питаннях вакцинації.

Серед тем другого дня – план дій уряду з приборкання пандемії та рецепти оздоровлення економіки.

У третій день йтиметься, зокрема, про інновації в умовах пандемії.

Також ми писали: Європейський інвестбанк надасть Україні 50 млн євро на вакцинацію від коронавірусу.

 

Підписуйтесь на наш телеграмм

Поділитися: