Стали відомі імена голів і членів постійних депутатських комісій у Дніпровській міській раді

17 грудня 2020 о 15:30 - 1120
Стали відомі імена голів і членів постійних депутатських комісій у Дніпровській міській раді

У Дніпрі визначили голів і членів постійних депутатських комісій в Дніпровській міській раді.

Про це повідомляється в «dnepr.news»

Більшість комісій в підпорядкування отримала партія «Пропозиція», яка і виграла вибори до міської ради. Представники цієї політичної сили отримали глав в комісіях з питань житлово-комунального господарства та доріг, промисловості, освіти і культури, ахітектури і охорони здоров’я.

Дві комісії очолили представники «Опозиційною платформи — За життя» — бюджетну і комунальної власності.

Представникам «Європейської солідарності» дісталися комісії транспорту та розвитку.

Представники «Блоку Вілкула» Українська перспектива» отримали комісії з екології.

Комісію з етики та материнства віддали «Слугам народу». Жодного керівника комісії не отримала «Громадська сила».

  • Комісію з питань бюджету та фінансів в міській раді Дніпра буде очолювати Сергій Нікітін (ОПЗЖ). Посада заступника голови отримав представник «Європейської Солідарності» Северин Маринчук. Секретар — Артем Павлов («Пропозиція»). Також в комісії будуть працювати Олексій Безуглий («Пропозиція»), Олена Куян («Опозиційна платформа — За життя») , Ярослав Гівель («Блок Вілкула» Українська перспектива»), Єсенія Тарасова («Слуга народу» ).
  • Комісію з питань житлово-комунального та дорожнього господарства очолив Сергій Шевченко («Пропозиція»). Заступник — Андрій Андрієнко («Пропозиція»). Секретар — Михайло Глікман (ОПЗЖ). Також до комісії потрапили Руслан Вишневецький (ОТЗЖ), Борис Васильєв («Пропозиція»), Василь Губерт (ОПЗЖ).
  • Комісію з питань промисловості, підприємництва та торгівлі очолив Михайло Гороховський («Пропозиція»). Заступник — Валерія Петрицька (ЄС). Секретар — Олена Степанян (ОПЗЖ). Також до комісії увійшли Віталій Солоха («Слуга народу») та Ігор Лаппо («Громадська сила»).
  • Комісію з питань транспорту і зв’язку очолив Каміль Примаков (ЄС). Заступник — Іван Васючков («Пропозиція»). Секретар — Олег Григорук (ОПЗЖ). Також до комісії увійшли Андрій Клименко («Пропозиція»), Артем Клюєв («Пропозиція») і Олександр Мірошниченко («Громадська сила»).
  • Комісію з питань архітектури, містобудівництва та земельних відносин очолив Євген Кривошеєв («Пропозиція»). Заступник — Сергій Пустовий («Пропозиція»). Секретар — Дмитро Щербатов (ОПЗЖ). До комісії увійшли Юрій Коробов (ОПЗЖ), Сергій Краснопольський (ЄС) і Наталія Пилипенко («Блок Вілкула» Українська перспектива»).
  • Комісію з питань комунальної власності та законності очолив Микола Чорний (ОПЗЖ). Заступник — Володимир Федоренко («Пропозиція»). Секретар — Олексій Бондаренко («Пропозиція»). Також до комісії увійшли Олег Денисенко                («Пропозиція») і Станіслав Басов («Громадська сила»).
  • Комісію з питань розвитку місцевого самоврядування, міжнародних зв’язків та енергозбереження очолив Артем Хмельников (ЄС). Заступник — Анастасія Кучеренко («Пропозиція»). Секретар — Сергій Лещенко (ОПЗЖ). Також до комісії увійшли Світлана Бедлецкая (СН) та Абдула Ельдаров («Громадська сила»).
  • Комісію з питань освіти, культури , молоді та спорту очолить Наталія Демидова («Пропозиція»). Заступник — Григорій Гельфер («Пропозиція»). Секретар — Олександр Багацький (ОПЗЖ). Також до комісії увійшли Юрій Федько («Пропозиція»), Ігор Турчин («Пропозиція») і Данило Міро («Слуга народу»).
  • Комісію з питань охорони здоров’я та соціального захисту населення очолить Євгенія Дитятковська («Пропозиція»). Заступник — Тетяна Ричкова (ЄС). Секретар — Тетяна Каптелова («Пропозиція»). Також до комісії увійшли «слуга народу» Юрій Скребець і Олена Ведмідь («Блок Вілкула» Українська перспектива»).
  • Комісію з питань екології очолила Наталія Начар’ян («Блок Вілкула «Українська перспектива»). Секретар — Наталя Гочаренко («Блок Вілкула» Українська перспектива»). Секретар — Максим Музика («Пропозиція»). Також до комісії потрапили Сергій Риженко («Слуга народу») і Олексій Пермяков («Громадська сила»).
  • Комісію з питань етики, материнства, дитинства та партнерських відносин очолила Аліадо Мансурова («Слуга народу»). Заступник — Станіслав Кушнір («Громадська сила»). Секретар — Дмитро Свердлін («Слуга народу»). Також до комісії увійшли Катерина Збарский («Громадська сила»), Загід Краснов («Громадська сила») і Антон Лежнєв («Слуга народу»).
Поділитися: