Справедливе правосуддя для українців і бізнесу можливе лише за повного перезавантаженням судової системи, – «УДАР Віталія Кличка»

13 жовтня 2021 о 16:12 - 19021

EditorEditor


Справедливе правосуддя для українців і бізнесу можливе лише за повного перезавантаженням судової системи, – «УДАР Віталія Кличка»

Справедливе правосуддя для українців можливе лише за тотального оновлення судової системи в країні, — вважають в партії «УДАР».

Про це повідомили у прес-релізі політичної сили.

Що пропонує Удар:

  • Повне перезавантаження шляхом звільнення всіх суддів з подальшим переобранням всього суддівського корпусу.
  • Створення Етичної ради – інструменту, який спроможний зрушити справу з мертвої точки.

Зараз Україна має черговий шанс отримати чесну судову систему. Але вікно можливостей дуже короткочасне, – переконані в «Ударі Кличка»

Для цього парламент має ухвалити закон, яким, зокрема, має бути передбачено:

  • У разі, якщо Рада суддів у відведений строк не запропонувала жодного кандидата до складу Етичної ради, право пропонувати кандидатів до складу Етичної ради переходить до Ради прокурорів України, Ради адвокатів України, Національної академії правових наук України в особі Президії, які мають внести кандидатури у 15-денний строк з дня набуття чинності даним Законом.

«УДАР» звертається до всіх народних депутатів з вимогою проявити державницьку позицію, згадати про тих, хто їх обрав до парламенту, і завершити справу, яку до цього не вдавалося зробити нікому – забезпечити очищення судової влади.

Раніше “Лица” повідомляли:

Підписуйтесь на наш телеграмм

Поділитися: