Справа «глави парламенту Новоросії» «заглохла» у суді

21 липня 2020 о 16:30 - 5118

Олена ГарагуцОлена Гарагуц


Справа «глави парламенту Новоросії» «заглохла» у суді

Кримінальна справа № 761/11331/16 щодо обвинувачення колишнього народного депутата України від Партії регіонів Царьова Олега Анатолійовича не рухається з місця вже більше трьох років.

Нагадаємо, по кримінальному провадженню № 22016000000000047, розпочатому 02 березня 2016 року, екснардепа обвинувачують по ч. 3 ст. 109 (Дії, спрямовані на насильницьку зміну чи повалення конституційного ладу або на захоплення державної влади) та ч. 2 ст. 110 (Посягання на територіальну цілісність і недоторканність України) КК України.

Останній документ у Єдиному держреєстрі судових рішень, де згадується цей суд, датований  07 березня 2017 року.

На сторінці «Стан розгляду справ» порталу «Судова влада України» вказана прострочена дата судового засіданні, а саме – 26 червня 2020 року:

 

«Лица» зробили запит до Шевченківського районного суду м. Києва, суддя якого Слободянюк Павло Леонідович веде справу «глави парламенту Новоросії», але у відповіді голова суду запевнив:

«Всі деперсоналізовані тексти судових рішень, постановлених судом у справі № 761/11331/16, опубліковані у Єдиному державному реєстрі судових рішень та доступні для перегляду».

 

Відповідь з Шевченківського райсуду Києва

 

В той же час, як «Лица» повідомляли раніше, – раптово, після двох років дії рішення – у судовому спорі рідних братів Олега Царьова та Царьова Івана Анатолійовича суд прийняв і призначив до розгляду апеляцію з боку першого.

Царьови судяться за будівлі за адресою: м. Дніпро, вул. Виконкомівська, 11.

 

На передньому плані – дім на Виконкоміській-11

 

На суді представник апелянта заявив, що фірма ТОВ «Консалт-Про» (код 38752849) вже не належить Олегу Царьову, а належить громадянину США Георгію Травіну:

 

 

«Щоб припинити спекуляції з боку Івана Царьова, хочу зазначити, що дане товариство вже давно не належить його брату. Воно належить американському громадянину Травіну Георгію, якого я і представляю.

Відсутність братської любові з боку брата Івана Царьова не дає йому підстав порушувати закон та перекручувати факти. І тим більше, це не є підставою для розірвання угод», – сказав представник «Консалт-Про».

Судова колегія Центрального апеляційного господарського суду у складі суддів Мороза Валентина Федоровича (головуючий; заступник голови суду), Кузнецова Вадима Олександровича та Чередко Антона Євгеновича винесла рішення на користь «Консалт-Про».

За даними YouControl, Георгій Травін, 21.03.1963 р.н., живе у каліфорнійському місті Мілл-Веллі. Колишня фірма Олега Царьова ТОВ «Дніпропетровський комп’ютерний центр» (код 38753748) наразі по 50% належить Георгію Травіну та Царьову Максиму Олеговичу, сину екснардепа Царьова.

Підписуйтесь на наш телеграмм

Поділитися: